Τετάρτη, 29 Ιουνίου 2022

Βαριά ήττα για τον Αστέρα Περάματος, 7-0 από την Αγία Παρασκευή

Κυριακή, 15 Μαϊος 2022 20:26 Γράφτηκε από τον

Βαριά ήττα γνώρισε ο Αστέρας Περάματος στην 3η αγωνιστική των μπαράζ ανόδου από την Αγία Παρασκευή, με την γηπεδούχο ομάδα να επικρατεί με το εντυπωσιακό 7-0!

Η Αγία Παρασκευή ήταν σαρωτική και ανώτερη στο παιχνίδι ενώ αξίζει να αναφέρουμε ότι το σκορ ημιχρόνου ήταν μόλις 1-0.

Στο 37' ο Ψαραδέλης άνοιξε το σκορ κάνοντας το 1-0, με τον ίδιο παίκτη στην αρχή της επανάληψης να γράφει το 2-0. Στο 55' ο Κραψίτης πέτυχε το τρίτο γκολ της ομάδας του, ενώ μετέπειτα ανέλαβε δράση ο Μπόλη ο οποίος πέτυχε δυο γκολ στο 60' και το 62' ανεβάζοντας το δείκτη του σκορ στο 5-0.

Στο 78' ο Χιωτάκης με αυτογκόλ έκανε το 6-0 με τον Λαζόπουλο να διαμορφώνει το τελικό Αγία Παρασκευή - Αστέρας Περάματος 7-0.