Τετάρτη, 17 Αυγούστου 2022

Το πρόγραμμα των αγώνων των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ

Τρίτη, 23 Νοεμβρίου 2021 18:00 Γράφτηκε από τον

Διαμορφώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ μετά τις αλλαγές σε ορισμένους αγώνες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα με την επιφύλαξη ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να υπάρξουν και νέες αλλαγές.

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(11η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11
ΩΡΑ 15:00
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΒΟΝΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
ΩΡΑ 17:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11
ΩΡΑ 15:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.Η ΘΡΑΨΑΝΟΥ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣ
ΩΡΑ 15:15
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΕΓΟΗ
ΩΡΑ 15:30
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΙΤΕΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11
ΩΡΑ 15:00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΛΙΝΤΟ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11
ΩΡΑ 15:00
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΟΧΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11
ΩΡΑ 15:00
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΦΑΜ ΒΟΡΡΩΝ
ΑΣΗΜΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΣΗΜΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11

ΩΡΑ 15:00
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΩΝ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/11
ΩΡΑ 15:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΙΑΣ
ΩΡΑ 18:30
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11
ΩΡΑ 12:00
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΓΑΡΙΠΑ ΕΓΟΗ
ΩΡΑ 18:30
ΠΟΗ - ΔΙΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/11
ΩΡΑ 12:00
ΡΑΥΚΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΟΔΙΑ ΤΥΛΙΣΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ ΚΑΛΕΣΩΝ
ΩΡΑ 15:00
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΟΜΠΙΑΣ
ΖΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΖΑΡΟΥ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΛΙΝΤΟ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search