Δευτέρα, 24 Ιανουαρίου 2022

Το πρόγραμμα της 6ης έως και της 8ης αγωνιστικής στους ομίλους της Β' ΕΠΣΗ

Τρίτη, 23 Νοεμβρίου 2021 15:36 Γράφτηκε από

Δείτε το πρόγραμμα του 1ου και του 2ου ομίλου της Β' ΕΠΣΗ

Η ΕΠΣΗ ανακοίνωσε το πρόγραμμα από την 6η έως και την 8η αγωνιστική των δύο ομίλων της Β ' ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου και του 2ου ομίλου της Β' ΕΠΣΗ:

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΚΑΝΑΡΙΑ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 11:30 ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 11:30 ΡΟΔΙΑ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 11:30 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΦΝΕΣ - ΡΟΔΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΑΚΑΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 11:30 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:30 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΔΕΚΑ ΩΡΑ 11:30 ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΡΟΔΙΑ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ– ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΑΡΙΠΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ –ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ –ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 11:30 ΓΑΡΙΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 11:30 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search