Σάββατο, 13 Αυγούστου 2022

Λ.Παπαδάκης: «Ήμασταν πιο αποτελεσματικοί στην τελική προσπάθεια»

Δευτέρα, 23 Μαϊος 2022 10:40 Γράφτηκε από

Ο Δωριέας κατάφερε και επιβλήθηκε του Μοχού με το ευρύ 4-1 για την 8η αγωνιστική των Play Off του 1ου Ομίλου της Α2 ΕΠΣΗ.

Ο προπονητής της ομάδας του Καστελίου Λυκούργος Παπαδάκης σε δηλώσεις του στο prismasport.gr δεν έκρυψε την ικανοποίηση του για την προσπάθεια των ποδοσφαιριστών του και για την νίκη κόντρα σε ένα πολύ δύσκολο αντίπαλο.

Αναλυτικά η τοποθέτηση του

Έγινε ένα πολύ καλό παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο και δύο ομάδες προσπάθησαν να ανοίξουν το σκορ δυστυχώς για μας σε 2 -3 κλασσικές ευκαιρίες δεν τα καταφέραμε Στο δεύτερο ημίχρονο αλλάξαμε κάποια πράγματα Ήμασταν πιο αποτελεσματική στην τελική προσπάθεια Για μία ακόμα Κυριακή αξίζουν πολλά συγχαρητήρια σε ποδοσφαιριστές της ομάδας μας που παρά τα πολλά προβλήματα καταφέραμε να πανηγυρίσει μία σπουδαία νίκη απέναντι σε ενα πολύ καλό αντίπαλο καλή συνέχεια στόν Μοχό