Κυριακή, 05 Δεκεμβρίου 2021

Α1 ΕΠΣΗ: Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του πρώτου γύρου

Τρίτη, 19 Οκτωβρίου 2021 11:20 Γράφτηκε από τον

Δημοσιεύθηκε ολόκληρο το πρόγραμμα του πρώτου γύρου στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ!

Δείτε αναλυτικά από την 6η έως την 15η αγωνιστική το πρόγραμμα με τους αγώνες της μεγάλης τοπικής κατηγορίας του Ηρακλείου.

Η ανακοίνωση:

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων Α1 Κατηγορίας ΕΠΣΗ για τoν Α' Γύρο (από την 6η έως την 15η αγωνιστική) και σας υπενθυμίζουμε ότι τα Γηπεδούχα Σωματεία υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία γιατρού στο γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ. 

6η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΜΑΛΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/10

15:00

ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΙΤΕΣ

ΜΟΙΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/10

15:00

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΒΟΝΗ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/10

15:30

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/10

15:00

Ο.Φ.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.Κ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/10

15:00

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Ε.Γ.Ο.Η

ΕΛΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/10

15:00

ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

24/10

15:00

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/10

15:00

7η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

30/10

15:00

ΒΟΝΗ - ΠΑΝΟΜ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/10

15:00

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΕΛΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/10

15:00

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

31/10

15:00

Ε.Γ.Ο.Η - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

31/10

15:00

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛ.

ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/10

15:00

ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΤΥΛΙΣΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

30/10

15:00

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

31/10

15:00

8η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΒΟΝΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/11

15:00

ΑΣΙΤΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΣΙΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/11

15:00

ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΜΑΛΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/11

15:00

ΜΟΙΡΕΣ - Ε.Γ.Ο.Η

ΜΟΙΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/11

15:00

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/11

15:00

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΕΓΟΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/11

15:00

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΑΡΚ/ΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

6/11

15:00

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΕΛΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

7/11

15:00

9η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/11

15:00

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΒΟΝΗ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/11

15:00

Ε.Γ.Ο.Η - ΑΣΙΤΕΣ

ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/11

15:00

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ

ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/11

15:00

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣ

ΤΥΛΙΣΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/11

15:00

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΧΕΡΣ/ΣΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/11

15:00

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

14/11

15:00

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛ.

ΕΛΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/11

15:00

10η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/11

15:00

ΡΩΜΑΝΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η

ΕΛΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/11

15:00

ΒΟΝΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/11

15:00

ΑΣΙΤΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΣΙΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/11

15:00

ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΜΑΛΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/11

15:00

ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΜΟΙΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/11

15:00

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

20/11

15:00

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧ

ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

21/11

15:00

11η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.Η

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

28/11

15:00

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

28/11

15:00

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΤΥΛΙΣΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/11

15:00

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΒΟΝΗ

ΧΕΡΣ/ΣΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/11

15:00

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΙΤΕΣ

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

28/11

15:00

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ

ΕΛΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

28/11

15:00

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ

ΑΡΚ/ΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

27/11

15:00

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

28/11

15:00

12η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

5/12

15:00

Ε.Γ.Ο.Η - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

5/12

15:00

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

5/12

15:00

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΕΛΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/12

15:00

ΒΟΝΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/12

15:00

ΑΣΙΤΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΙΤΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/12

15:00

ΠΑΝΟΜ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

ΜΑΛΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/12

15:00

ΜΟΙΡΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΜΟΙΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

4/12

15:00

13η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/12

15:00

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΧΕΡΣ/ΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/12

15:00

ΔΑΜΑΣΤΑ - Ε.Γ.Ο.Η

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/12

15:00

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΕΛΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/12

15:00

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΡΚ/ΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/12

15:00

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΝΗ

ΕΓΟΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/12

15:00

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΣΙΤΕΣ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/12

15:00

ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ

ΜΟΙΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/12

15:00

14η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΧΕΡΣ/ΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/12

15:00

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΤΥΛΙΣΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/12

15:00

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/12

15:00

Ε.Γ.Ο.Η - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/12

15:00

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/12

15:00

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΕΛΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/12

15:00

ΒΟΝΗ - ΜΟΙΡΕΣ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/12

15:00

ΑΣΙΤΕΣ - ΠΑΝΟΜ

ΑΣΙΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/12

15:00

15η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

 

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/12

15:00

 

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΕΛΙΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/12

15:00

 

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΡΚ/ΡΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/12

15:00

 

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΕΓΟΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/12

15:00

 

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ε.Γ.Ο.Η

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/12

15:00

 

ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΜΟΙΡΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/12

15:00

 

ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΜΑΛΙΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/12

15:00

 

ΑΣΙΤΕΣ - ΒΟΝΗ

ΑΣΙΤΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/12

15:00

   

ΜΕ ΤΙΜΗ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ 

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search