Πέμπτη, 20 Φεβρουαρίου 2020

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (25-26/01/2020) στα γήπεδα του Ηρακλείου

Τετάρτη, 22 Ιανουαρίου 2020 11:17 Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (25&26/01/2020) για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Δείτε αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
2. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
3. ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
4. ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00
5. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕΚ Κυριακή 26/01/20 15:00
6. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
7. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 26/01/20 15:00

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΙΤΕΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΙΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 25/01/20 15:00
10. ΒΟΝΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00
11. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 25/01/20 15:00
12. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΗΜΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
13. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00
14. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΟΥΒΑΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
15. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 26/01/20 15:00
16. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00
18. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 25/01/20 18:00
19. ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 26/01/20 11:00
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 26/01/20 11:00
21. ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 26/01/20 15:00
22. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
24. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΓΟΗ Σάββατο 25/01/20 15:00
25. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00
26. ΡΑΥΚΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 25/01/20 15:00
27. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΦΑΜ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 26/01/20 10:00
28. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 26/01/20 12:00

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
30. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
31. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 26/01/20 12:30
32. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 26/01/20 15:00
33. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 26/01/20 15:00

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ