Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΗ και οι πρώτες αλλαγές

Πέμπτη, 31 Οκτωβρίου 2019 09:55 Γράφτηκε από την

Με την 8η αγωνιστική συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Α1 και της Α2 ΕΠΣΗ και με την 6η αγωνιστική το πρωτάθλημα της Β΄ΕΠΣΗ και στους δύο ομίλους. Για τη Γ΄ΕΠΣΗ θα γίνουν οι αγώνες στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής.

Η επιτροπή πρωταθλήματος προχώρησε ήδη σε δύο αλλαγές στους αγώνες και έπεται συνέχεια… Για την Α2 ΕΠΣΗ το ματς Φαιστός-Ασίτες θα γίνει το Σάββατο 2/11 αντί της Κυριακής και για τη Β1 ΕΠΣΗ το παιχνίδι Ομόνοια-Κανάρια μεταφέρθηκε την Κυριακή αντί του Σαββάτου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"
(8η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11
ΩΡΑ 15:00
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΜΑΛΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΕΛΙΑΣ

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(8η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11
ΩΡΑ 15:00
ΒΟΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΗΜΙ ΔΑΦΝΩΝ
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ ΒΟΡΡΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11
ΩΡΑ 15:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
ΔΙΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
Ε.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΕΓΟΗ Κ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΛΙΝΤΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11
ΩΡΑ 15:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11
ΩΡΑ 11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

ΩΡΑ 15:00
ΜΟΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΜΟΧΟΥ

ΩΡΑ 18:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11
ΩΡΑ 15:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΡΑΥΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11
ΩΡΑ 12:00
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΕΓΟΗ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ ΚΑΛΕΣΩΝ

ΩΡΑ 15:00
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΛΙΝΤΟ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΟΦΑΜ ΤΥΛΙΣΟΥ

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(5η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11
ΩΡΑ 15:00
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΛΙΝΤΟ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο
ΡΟΔΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11
ΩΡΑ 13:00
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΙΝΙ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ (3-0 α.α)

Παίζουμε μπάλα και στο facebook, ακολουθήστε μας!

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)