Παρασκευή, 28 Φεβρουαρίου 2020

Το πρόγραμμα και η ώρα έναρξης των αγώνων της Α2 ΕΠΣΗ μέχρι την 17η αγωνιστική

Τρίτη, 10 Σεπτεμβρίου 2019 14:50 Γράφτηκε από την

Το πρόγραμμα και η ώρα έναρξης των αγώνων της Α2 ΕΠΣΗ μέχρι την 17η αγωνιστική ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 17:30 ΛΙΝΤΟ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 17:30 ΑΣΗΜΙ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 17:30 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 17:30 ΕΓΟΗ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 17300 ΔΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 17:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 17:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 16:30 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 16:30 ΒΟΝΗ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 16:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 16:30 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 16:30 ΑΣΙΤΕΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 16:30 ΓΟΥΒΕΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 16:30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 16:00 ΛΙΝΤΟ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 16:00 ΕΓΟΗ – ΒΟΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΔΙΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 16:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΑΣΗΜΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 16:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΒΟΝΗ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 16:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΕΓΟΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΔΙΑΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:30 ΛΙΝΤΟ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΡΟΥΒΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΑΣΙΤΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:30 ΕΓΟΗ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:30 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΒΟΝΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΒΟΝΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:30 ΕΓΟΗ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΔΙΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΓΟΥΒΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΒΟΝΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΙΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΒΟΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΒΟΝΗ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΡΟΥΒΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΕΓΟΗ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΡΟΥΒΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΑΣΤΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΑΣΗΜΙ

Παζουμε μπάλα και στο facebook, ακολουθήστε μας!

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)