Σάββατο, 30 Μαΐου 2020

Μ. Καλυκάκης: «Απόλυτα ικανοποιημένος από την εμφάνιση»

Κυριακή, 01 Μαρτίου 2020 11:35 Γράφτηκε από τον
Μ. Καλυκάκης: «Απόλυτα ικανοποιημένος από την εμφάνιση» Μ. Καλυκάκης: «Απόλυτα ικανοποιημένος από την εμφάνιση»

Στο Prismasport.gr, μίλησε αμέσως μετά την ολοκλήρωση του αγώνα των Αγιών Παρασκιών, ο Μιχάλης Καλυκάκης.

Η Βόνη έχω εξαιρετική απόδοση στο δεύτερο μέρος ήρθε ισόπαλη με 1-1 με αντίπαλο την πρωτοπόρο Χερσόνησο.

Ο έμπειρος τεχνικός τόνισε πως είναι απόλυτα ευχαριστημένος από την απόδοση των ποδοσφαιριστών του, όχι όμως απο το αποτέλεσμα εδώ μοίρασε και τα συγχαρητήρια.

Πιο αναλυτικά:

"Ήταν ένα πραγματικό ντέρμπι. Το πρώτο ημίχρονο άνηκε στην ομάδα της Χερσονήσου. Το δεύτερο στην ομάδα μου.

Νομίζω το αποτέλεσμα θα μπορούσε να είναι διαφορετικό αφού στο δεύτερο ημίχρονο κάναμε πολύ καλό παιχνίδι, καθώς χάσαμε πέναλτι βάλαμε το γκολ της ισοφάρισης ενώ είχαμε ευκαιρίες να πετύχουμε ακόμα ένα τέρμα που θα μας χάριζε την νίκη.

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από την εμφάνιση, όχι από το αποτέλεσμα παρόλα αυτά θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους παίκτες μου για την απόδοση τους".