Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου 2020

Το πρόγραμμα αγώνων της Α1 ΕΠΣΗ από την 14 ως και την 26η αγωνιστική

Τετάρτη, 27 Νοεμβρίου 2019 14:05 Γράφτηκε από τον

Με ανάρτηση της η ΕΠΣΗ έκανε γνωστό το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου για το πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ. Από την 14η έως και την 26η και τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος ορίστηκαν τα παιχνίδια.

Πιο αναλυτικά:

Σας Γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων Α1 Κατηγορίας ΕΠΣΗ «Όλοι μαζί για ένα Χαμόγελο» από 14η έως 26η αγωνιστική (β’ γύρος) και σας υπενθυμίζουμε ότι το Γηπεδούχο Σωματείο υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ.

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΟΦΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΟΜ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΤ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟΚ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΟΜ – ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΜΟΙΡΕΣ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΤ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟΚ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΟΜ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΤ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΟΙΡΕΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟΚ – ΑΟΤ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 5/2/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΟΜ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΤ – ΔΑΜΑΣΤΑ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΤ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΓΟΡΤΥΣ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΟΜ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΤ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΑΝΟΜ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΟΜ – ΟΦΑ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ