Πέμπτη, 27 Φεβρουαρίου 2020

Το πρόγραμμα και η ώρα έναρξης των αγώνων της Α1 ΕΠΣΗ μέχρι την 13η αγωνιστική

Τρίτη, 10 Σεπτεμβρίου 2019 14:36 Γράφτηκε από την

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΗ το πρόγραμμα και η ώρα έναρξης των αγώνων της Α1 ΕΠΣΗ μέχρι την 13η αγωνιστική.

Αναλυτικά:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 17:30 ΠΑΝΟΜ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 17:30 ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 17:00 ΑΟΤ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 17:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 17:00 ΟΦΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 16:30 ΖΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 16:30 ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 16:30 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 16:30 ΑΟΤ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 16:30 ΠΑΟΚ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 16:30 ΑΕΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 16:30 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 16:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 16:00 ΟΦΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 16:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΕΚ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΖΑΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 16:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 16:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΑΟΤ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 16:00 ΠΑΟΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:30 ΑΕΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:30 ΟΦΑ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:30 ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΟΚ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:30 ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:30 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΑΟΤ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:30 ΠΑΟΚ – ΜΟΙΡΕΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΟΚ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΟΜ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΤ – ΠΑΟΚ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 6/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΟΤ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΟΜ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΤ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΝΟΜ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΛΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΓΟΡΤΥΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΙΝΩΪΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΟΚ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΤ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΡΤΥΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΠΑΝΟΜ

Παίζουμε μπάλα και στο facebook, ακολουθήστε μας!

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)