Πέμπτη, 06 Αυγούστου 2020

Την Κυριακή η τελετή λήξης του 8ου Παιδικού Πρωταθλήματος του ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Τρίτη, 14 Μαΐου 2019 17:09 Γράφτηκε από τον

Την Κυριακή 19-05-2019 και ώρα 12.00 στο Παγκρήτιο Στάδιο θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης του 8oυ Παιδικού Τουρνουά Ποδοσφαίρου που διοργάνωσε ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Στο τουρνουά έλαβαν μέρος , 34 σύλλογοι ή αθλητικά κέντρα με 174 ομάδες.

Πραγματοποιήθηκαν, 560 παιχνίδια και έλαβαν μέρος 3.000 παιδιά .

Σε όλα τα παιχνίδια, υπήρχε ιατρική κάλυψη των αγώνων.

Σε όλες τις συμμετέχουσες ομάδες , θα απονεμηθούν αναμνηστικές πλακέτες.

Στις 3 πρώτες ομάδες όπου υπάρχει βαθμολογία, κύπελλα και μετάλλια και σε όλους τους συμμετέχοντες αθλητές αναμνηστικά διπλώματα .

Λίγο πριν την τελετή λήξης θα πραγματοποιηθούν φιλικές συναντήσεις μεταξύ των ομάδων στις μικρές ηλικίες .

Στο Κεντρικό γήπεδο θα αγωνιστούν οι ηλικίες 2011-12 .

Στο Βοηθητικό γήπεδο θα αγωνιστούν οι ηλικίες 2009-10 .

Μετά το τέλος των αγώνων θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης , με την παρέλαση των ομάδων και τις απονομές .

Η είσοδος για τους αθλητές και γονείς , θα πραγματοποιείται από την θύρα 1 .

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

1 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ
2 CANDIA SPORT
3 ΠΑΛΙΑΝΗ
4 ΠΗΓΑΣΟΣ
5 ΑΟ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
6 ΠΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗ
7 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
8 ΓΩΝΙΕΣ
9 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
10 ΓΚΕΡΑΡΝΤ – ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
11 ΔΗΜΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
14 LIDO SOCCER
15 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ
16 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
17 ΕΡΜΗΣ 34 ΑΛΜΥΡΟΣ
18 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΑΥΚΟΥ
19 Π.Ο ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
20 Ο.Φ.Η
21 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ
22 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
23 Π.Ο.Η ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
24 Α.Ο. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
25 Α.Ε ΜΟΙΡΩΝ
26 Α.Ε ΚΑΤΣΑΜΠΑ
27 Γ.Σ «Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ»
28 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
29 ΠΑΣΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
30 ΓΟΡΤΥΣ
31 Ο.Φ.Η ΔΑΦΝΩΝ
32 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
33 Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
34 ΑΛΜΥΡΟΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ 11Χ11

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΛΙΝΤΟ 1 15
2 ΚΑΝΤΙΑ 10
3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 9
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 5
5 ΜΙΝΩΙΚΗ 3
6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΓΟΡΤΥΝΑ 18
2 ΠΑΟ 15
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 10
4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 8
5 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 7
6 ΜΟΙΡΕΣ 3
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ 0

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΠΑΟ 1 17
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 16
3 ΛΙΝΤΟ 1 13
4 ΟΦΗ 1 13
5 ΠΟΑ 1 11
6 ΟΦΑ 6
7 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 3
8 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 17
2 ΟΦΗ 2 16
3 ΠΑΟ 2 16
4 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 15
5 ΠΟΑ 2 6
6 ΑΟΤ 6
7 ΛΙΝΤΟ 2 6
8 ΜΙΝΩΙΚΗ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 21
2 ΚΑΝΤΙΑ 16
3 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 13
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 12
5 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 9
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 6
7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3
8 ΠΑΟ 3 3

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ : ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΗΛΙΚΙΕΣ : 2009-10

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.00 1 GERARDS-PAPADAKIS ΜΙΝΩΙΚΗ
11.00 2 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΑΕΚ
11.00 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΔΕΙΛΙΝΑ
11.00 4 ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΑΛΙΑΝΗ

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.20 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
11.20 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
11.20 3 ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ ΓΟΡΤΥΝΑ
11.20 4 ΟΦΑ ΚΑΝΤΙΑ

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.40 1 ΠΟΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
11.40 2 ΠΑΟ ΑΟΤ
11.40 3 ΟΦΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
11.40 4 ΛΙΝΤΟ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ : ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΗΛΙΚΙΕΣ : 2011-12

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.00 1 ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
11.00 2 ΠΟΑ 2 ΠΑΟ 2
11.00 3 ΟΦΗ 2 ΛΙΝΤΟ 2
11.00 4 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.20 1 ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
11.20 2 GERARDS-PAPADAKIS ΡΑΥΚΟΣ
11.20 3 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΟΦΑ
11.20 4 ΑΕΚ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
11.40 1 ΠΟΑ ΟΦΗ
11.40 2 ΠΑΟ ΛΙΝΤΟ
11.40 3 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΑΝΤΙΑ
11.40 4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των αγωνιζόμενων ομάδων να έχουν στην διάθεσή τους τις μπάλες του αγώνα .

Η τελετή λήξης θα πραγματοποιηθεί στο κεντρικό γήπεδο .

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)