Παρασκευή, 27 Νοεμβρίου 2020

Αποτελέσματα και βαθμολογίες του παιδικού τουρνουά του ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Τρίτη, 07 Μαΐου 2019 16:56 Γράφτηκε από τον

Ολοκληρώνεται το παιδικό τουρνουά ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ με την τελευταία αγωνιστική αυτό το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Μαΐου.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
ΓΟΡΤΥΝΑ ΠΑΟ 4-2
ΜΟΙΡΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 0-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΟ 1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΟΦΗ 1 1-4
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΟΦΑ 0-1
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΟΑ 1 0-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΟΤ ΠΑΟ 2 εκκρεμότητα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΜΙΝΩΙΚΗ 9-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΟΦΗ 2 2-1
ΠΟΑ2 ΛΙΝΤΟ 2 2-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΑΟ 3 5-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 1-6
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΑΝΤΙΑ 2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΛΙΝΤΟ 3 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2-5

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
GERARDS ΠΑΠΑΔ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ 1-5
ΑΕΚ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
ΓΟΡΤΥΝΑ ΡΑΥΚΟΣ 5-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΑΟ 1 3-0 α.α.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΑΟΤ 3-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΟΦΗ 1 3-1
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΟΑ 1 0-7

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΛΙΝΤΟ 2 ΠΑΟ 2 3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 1-12
ΚΑΝΤΙΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 6-5
GERARDS ΠΑΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 1-6
ΠΟΑ 2 ΕΡΜΗΣ 2-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΠΑΟ 3 5-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΜΟΙΡΕΣ 2-6
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΛΙΝΤΟ 3 3-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΠΟΑ 3 0-6

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΜΗΣ 1 ΑΛΜΥΡΟΣ 11-2
ΔΕΙΛΙΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 3-8
ΔΟΞΑ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 3-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΟΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. 3-0
ΟΦΗ 2 ΟΦΑ 1-8
ΕΡΜΗΣ 2 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1-3
GERARDS ΠΑΠ. ΜΙΝΩΙΚΗ 0-6
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΟΑ 1 5-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΑΟΤ 16-2
ΛΙΝΤΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 3-6
ΟΦΗ 1 ΠΑΟ 1 3-0 α.α.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 4-10
ΛΙΝΤΟ 2 ΠΑΟ 2 8-1
ΠΟΑ 2 ΟΦΗ 2 7-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 3
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΜΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0-3
ΟΦΑ ΚΑΝΤΙΑ 2-7
ΓΟΡΤΥΝΑ ΑΛΜΥΡΟΣ 1-6
ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ ΛΙΝΤΟ 3 0-10

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΠΟΑ 3 2-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΑΕΚ 3-0
ΜΙΝΩΙΚΗ GERARDS ΠΑΠ. 8-6
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΔΟΞΑ 1-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΔΕΙΛΙΝΑ 8-0
ΓΩΝΙΕΣ GERARDS ΠΑΠ. 1-7
ΠΑΛΙΑΝΗ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 4-9

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Ζ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 9-1

Στις κατηγορίες 2011-12 και 2013 δεν κρατείται αποτέλεσμα .
Τα παιδιά έπαιξαν για το παιχνίδι, τη χαρά, την ψυχαγωγία.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2
ΟΦΗ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1
ΠΟΑ 1 ΠΑΟ 1
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 1
ΚΑΝΤΙΑ ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3
ΠΟΑ 2 ΟΦΗ 2
ΛΙΝΤΟ 2 ΑΛΜΥΡΟΣ
GERARDS ΠΑΠ. 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΟ 2
ΟΦΑ ΡΕΠΟ
ΠΟΑ 3 ΡΑΥΚΟΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 GERARDS ΠΑΠ. 2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΕΚ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΡΕΠΟ
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΟ 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΛΙΝΤΟ 1 15
2 ΚΑΝΤΙΑ 10
3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 9
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 5
5 ΜΙΝΩΙΚΗ 3
6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΓΟΡΤΥΝΑ 15
2 ΠΑΟ 12
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 9
4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 7
5 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 7
6 ΜΟΙΡΕΣ 3
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΠΑΟ 1 14
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 13
3 ΠΟΑ 1 11
4 ΛΙΝΤΟ 1 10
5 ΟΦΗ 1 10
6 ΟΦΑ 6
7 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 3
8 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 14
2 ΟΦΗ 2 13
3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 12
4 ΠΑΟ 2 10
5 ΑΟΤ 6
6 ΛΙΝΤΟ 2 6
7 ΠΟΑ 2 6
8 ΜΙΝΩΙΚΗ 0
Σε εκκρεμότητα ΠΑΟ- ΑΟΤ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 18
2 ΚΑΝΤΙΑ 13
3 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 13
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 12
5 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 6
6 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 6
7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3
8 ΠΑΟ 3 0

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 7ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ ΑΓΩΝ. 11Χ11

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒΒ. 11-5-2029 10.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒΒ. 11-5-2029 11.00
ΜΟΙΡΕΣ ΓΟΡΤΥΝΑ ΣΑΒΒ. 11-5-2029 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒΒ. 11-5-2029 12.00
ΟΦΑ ΠΑΟ 1 ΣΑΒΒ. 11-5-2029 11.00
ΠΟΑ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΣΑΒΒ. 11-5-2029 10.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΣΑΒΒ. 11-5-2029 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΑΟ 2 ΣΑΒΒ. 11-5-2029 9.00
ΟΦΗ 2 ΑΟΤ ΣΑΒΒ. 11-5-2029 10.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒΒ. 11-5-2029 11.00
ΠΟΑ2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΣΑΒΒ. 11-5-2029 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΠΑΟ 3 ΣΑΒΒ. 11-5-2029 12.00
ΚΑΝΤΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΣΑΒΒ. 11-5-2029 11.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒΒ. 11-5-2029 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΣΑΒΒ. 11-5-2029 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ ΚΥΡ. 12-5-2019 ΡΕΠΟ
ΡΑΥΚΟΣ GERARDS ΠΑΠΑΔ ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΕΚ ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΑ ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ ΑΓΩΝ. 9Χ9
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΟΤ ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΟΦΗ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 9.00
ΠΟΑ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 9Χ9
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 2 ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡ. 12-5-2019 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 12-5-2019 ΡΕΠΟ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 ΠΟΑ 2 ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 GERARDS ΠΑΠ. ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 9Χ9
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΠΟΑ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ. 12-5-2019 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΔΟΞΑ ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΕΡΜΗΣ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 9.00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 12-5-2019 ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. ΕΡΜΗΣ 2 ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΟΦΗ 2 ΠΟΗ ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΜΙΝΩΙΚΗ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 12-5-2019 ΡΕΠΟ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 12-5-2019 9.00
ΟΦΑ GERARDS ΠΑΠ. ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΟΤ ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00
ΠΑΟ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΟΦΗ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 12-5-2019 9.00
ΠΑΟ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΟΦΗ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΠΟΑ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 3 ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΝΤΙΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΥΡ. 12-5-2019 13.00
ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΡΜΗΣ ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΟΦΑ ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ ΓΟΡΤΥΝΑ ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΚ ΠΟΑ 3 ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00
GERARDS ΠΑΠ. ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΔΟΞΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 12-5-2019 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
GERARDS ΠΑΠ. ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 12-5-2019 9.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΓΩΝΙΕΣ ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΑΛΙΑΝΗ ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2 ΑΓΩΝ. 6Χ6
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00
ΡΕΠΟ ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 ΡΕΠΟ
ΚΑΝΤΙΑ ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3 ΑΓΩΝ. 6Χ6
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΑ 2 ΚΥΡ. 12-5-2019 9.00
ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 GERARDS ΠΑΠ. 1 ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΓΩΝ. 6Χ6
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΕΠΟ ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 12-5-2019 ΡΕΠΟ
ΡΑΥΚΟΣ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00
GERARDS ΠΑΠ. 2 ΟΦΑ ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΠΟΑ 3 ΚΥΡ. 12-5-2019

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓΩΝ. 6Χ6
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΡΕΠΟ ΑΕΚ ΚΥΡ. 12-5-2019 ΡΕΠΟ
ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΥΡ. 12-5-2019 12.00
ΠΑΟ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 12-5-2019 10.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣ ΚΥΡ. 12-5-2019 11.00

Παίζουμε μπάλα και στο facebook, ακολουθήστε μας!

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Search

Prisma Sport