Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου 2020

Σκορ και θέαμα στην 3η αγωνιστική του τουρνουά ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Πέμπτη, 11 Απριλίου 2019 20:57 Γράφτηκε από τον

Με πολλά γκολ , ωραίο θέαμα και πολλές συγκινήσεις πραγματοποιήθηκε η 3η αγωνιστική του παιδικού τουρνουά ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων με την βαθμολογία τους και το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής .

Στις μικρότερες ηλικίες βάση προκήρυξης δεν υπάρχει βαθμολογία .

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΛΙΝΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-0
ΚΑΝΤΙΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3-1
ΜΙΝΩΙΚΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 0-7

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ ΜΟΙΡΕΣ 0-3
ΓΟΡΤΥΝΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 3-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΟ 0-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΛΙΝΤΟ 1 0-3
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΠΟΑ 1 0-6
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΟΦΑ 3-0
ΠΑΟ 1 ΟΦΗ 1 3-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΟ 2 ΠΟΑ2 1-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ 2 2-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΟΦΗ 2 1-1
ΑΟΤ ΜΙΝΩΙΚΗ 2-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΟ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-4
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 3-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΑΝΤΙΑ 1-7
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 1-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΛΙΝΤΟ 3 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 1-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 2-0
ΓΟΡΤΥΝΑ ΑΛΜΥΡΟΣ 5-3
ΑΕΚ ΡΑΥΚΟΣ 1-7
GERARDS ΠΑΠΑΔ. ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΟ 1 ΛΙΝΤΟ 1 1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΠΟΑ 1 1-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΟΦΗ 1 1-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΑΟΤ 6-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΡΕΠΟ
ΚΑΝΤΙΑ ΛΙΝΤΟ 2 1-5
GERARDS ΠΑΠ. ΠΑΟ 2 4-5
ΠΟΑ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 7-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 7-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΟ 3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 1-6
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΟΑ 3 1-5
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΛΙΝΤΟ 3 4-4
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΜΟΙΡΕΣ 4-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΡΕΠΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΡΕΠΟ
ΔΟΞΑ ΕΡΜΗΣ 1 2-4
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ 4-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 7-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 4-8

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΡΕΠΟ ΟΦΗ 2 ΡΕΠΟ
ΕΡΜΗΣ 2 ΠΟΗ 3-0
GERARDS ΠΑΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. 0-8
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΟΦΑ 1-6
ΜΙΝΩΙΚΗ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 0-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΟΑ 1 ΟΦΗ 1 3-1
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΑΟ 1 5-5
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 5-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΑΟΤ 7-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΟΑ 2 2-0
ΛΙΝΤΟ 2 ΟΦΗ 2 18-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΠΑΟ 2 7-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 2-3

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 3
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ 9-0
ΓΟΡΤΥΝΑ ΛΙΝΤΟ 3 2-4
ΟΦΑ ΑΛΜΥΡΟΣ 1-5
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΤΙΑ 1-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΟΑ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 4-2
ΜΙΝΩΙΚΗ ΔΟΞΑ 2-4
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 GERARDS ΠΑΠ. 3-11
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΑΕΚ 10-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΟ 3 ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣ 0-2
ΠΑΛΙΑΝΗ ΔΕΙΛΙΝΑ 6-1
ΓΩΝΙΕΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0-7
ΜΙΝΩΙΚΗ GERARDS ΠΑΠ. 3-6

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Ζ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΟΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 5-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 10-2

Στις κατηγορίες 2011-12 και 2013 δεν κρατείτε αποτέλεσμα .

Τα παιδιά έπαιξαν για το παιχνίδι , τη χαρά , τη ψυχαγωγία .

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΑΝΤΙΑ
ΛΙΝΤΟ 1 ΡΕΠΟ
ΠΟΑ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 1
ΟΦΗ 1 ΠΑΟ 1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3

ΟΦΗ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1
GERARDS ΠΑΠ. 1 ΠΗΓΑΣΟΣ 2
ΛΙΝΤΟ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΟΑ 2 ΑΛΜΥΡΟΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ

ΠΑΟ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2
ΠΟΑ 3 GERARDS ΠΑΠ. 2
ΟΦΑ ΡΑΥΚΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΑΕΚ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΑΟ 3
ΜΙΝΩΙΚΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2013 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΠΑΟ ΟΦΗ
ΠΟΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2013 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
ΑΕΚ ΟΦΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΛΙΝΤΟ 1 9
2 ΚΑΝΤΙΑ 7
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 5
4 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3
5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1
6 ΜΙΝΩΙΚΗ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΠΑΟ 9
2 ΓΟΡΤΥΝΑ 6
3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 4
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 3
5 ΜΟΙΡΕΣ 3
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ 0
8 ΠΑΟ 9

 ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΠΟΑ 1 7
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 7
3 ΠΑΟ 1 7
4 ΛΙΝΤΟ 1 6
5 ΟΦΗ 1 4
6 ΟΦΑ 3
7 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 0
8 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΟΦΗ 2 7
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 7
3 ΑΟΤ 6
4 ΠΑΟ 2 6
5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 6
6 ΛΙΝΤΟ 2 3
7 ΠΟΑ 2 0
8 ΜΙΝΩΙΚΗ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΚΑΝΤΙΑ 9
2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 9
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 6
4 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ 6
5 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 3
6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3
7 ΠΑΟ 3 0
8 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΜΙΝΩΙΚΗ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 12.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΟΡΤΥΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 12.00
ΜΟΙΡΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 10.00
ΠΑΟ ΡΕΠΟ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 10.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΣΑΒΒ. 13-4-2029 9.00
ΠΟΑ 1 ΠΑΟ 1 ΣΑΒΒ. 13-4-2029 12.00
ΟΦΑ ΟΦΗ 1 ΣΑΒΒ. 13-4-2029 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΑΟ 2 ΣΑΒΒ. 13-4-2029 10.00
ΠΟΑ2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒΒ. 13-4-2029 12.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΑΟΤ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 11.00
ΟΦΗ 2 ΜΙΝΩΙΚΗ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΠΑΟ 3 ΣΑΒΒ. 13-4-2029 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 9.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΣΑΒΒ. 13-4-2029 11.00
ΚΑΝΤΙΑ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΣΑΒΒ. 13-4-2029 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 3 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΟΡΤΥΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΕΚ ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΑΛΜΥΡΟΣ GERARDS ΠΑΠΑΔ. ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΡΑΥΚΟΣ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 14-4-2019 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΠΟΑ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 9.00
ΟΦΗ 1 ΑΟΤ ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΠΟΑ 2 ΚΥΡ. 14-4-2019 9.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 GERARDS ΠΑΠ.ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΚΑΝΤΙΑ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 14-4-2019 ΡΕΠΟ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡ. 14-4-2019 9.00
ΠΟΑ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 9.00
ΕΡΜΗΣ 1 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
ΔΟΞΑ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 14-4-2019 ΡΕΠΟ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ. ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΠΟΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
ΟΦΗ 2 GERARDS ΠΑΠ. ΚΥΡ. 14-4-2019 9.00
ΕΡΜΗΣ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 14-4-2019 ΡΕΠΟ
ΟΦΑ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 1 ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 9.00
ΟΦΗ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΠΑΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΑΟΤ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡ. 14-4-2019 9.00
ΠΟΑ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
ΟΦΗ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΠΑΟ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 3
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΟΡΤΥΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 13.00
ΟΦΗ ΔΑΦΝΩΝ ΟΦΑ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΕΡΜΗΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΟΑ 3 ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΔΟΞΑ ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
GERARDS ΠΑΠ. ΑΕΚ ΚΥΡ. 14-4-2019 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΛΙΑΝΗ ΠΑΟ 3 ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΓΩΝΙΕΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΔΕΙΛΙΝΑ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 14-4-2019 9.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ GERARDS ΠΑΠ. ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Ζ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΛΙΝΤΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΚΑΝΤΙΑ ΠΟΑ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΡΕΠΟ ΟΦΗ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 ΡΕΠΟ
ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΠΑΟ 1 ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
GERARDS ΠΑΠ. 1 ΟΦΗ 2 ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΠΟΑ 2 ΚΥΡ. 14-4-2019 9.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 3 ΠΑΟ 2 ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΟΦΑ ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
GERARDS ΠΑΠ. 2 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
ΡΑΥΚΟΣ ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 14-4-2019 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΕΚ ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00
ΠΑΟ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡ. 14-4-2019 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2013 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ ΠΟΑ ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡ. 14-4-2019 12.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΟ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2013 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΦΑ ΚΥΡ. 14-4-2019 11.00
ΑΕΚ ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΚΥΡ. 14-4-2019 10.00

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ