Σάββατο, 25 Ιουνίου 2022

Το πρόγραμμα των τελευταίων αγωνιστικών της SL2

Πέμπτη, 07 Απριλίου 2022 14:53 Γράφτηκε από

Δείτε το πρόγραμμα μέχρι το τέλος της σεζόν στην SL2

Γνωστοποιήθηκε το πρόγραμμα των τελευταίων τεσσάρων αγωνιστικών της SL2.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

31Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 13 Απριλίου (15.00)
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίκαλα
Νίκη Βόλου – ΑΕΛ
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Λάρισας
Καβάλα – Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός
Ξάνθη – ΠΟΤ Ηρακλής
Πιερικός – Βέροια
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 13 Απριλίου (15.00)
ΑΕΚ Β – Ρόδος
Διαγόρας – Ζάκυνθος
Αστέρας Βλαχιώτη – ΟΦΙ
Εργοτέλης – Καλλιθέα
Καραϊσκάκης Άρτας – Αιγάλεω
Παναθηναϊκός Β – Ηρόδοτος
Κηφισιά – Επισκοπή
Καλαμάτα – Λεβαδειακός (15.30 ΕΡΤ3)
Ρεπό: Χανιά

32Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16 Απριλίου (14.45)
Ολυμπιακός Β – Αλμωπός Αριδαίας
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Β
Βέροια – Ξάνθη (ΕΡΤ3)
Κυριακή 17 Απριλίου (14.45)
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου – Πιερικός
Ηρακλής – Θεσπρωτός
Πανσερραϊκός – Καβάλα
Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16 Απριλίου (14.45)
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Β (ΕΡΤ3)
Επισκοπή – ΑΕΚ Β
Αιγάλεω – Εργοτέλης (17:00 – ΕΡΤ3)
Κυριακή 17 Απριλίου (14:45)
Ρόδος – Καλαμάτα
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης Άρτας
Καλλιθέα – Αστέρας Βλαχιώτη (ERTSPORTS)
ΟΦΙ – Διαγόρας
Ζάκυνθος – Χανιά
Ρεπό: Κηφισιά

33Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 27 Απριλίου (15.30)
ΠΑΟΚ Β – ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Λάρισας
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Β
Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός
Καβάλα – Ηρακλής
Θεσπρωτός – Βέροια
Ξάνθη – Απόλλων Πόντου
Πιερικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Τρίκαλα

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 27 Απριλίου (15.30)
Χανιά – ΟΦΙ
Διαγόρας – Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη – Αιγάλεω
Εργοτέλης – Ηρόδοτος
Καραϊσκάκης Άρτας – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός Β – Ρόδος
Καλαμάτα – Επισκοπή
ΑΕΚ Β – Κηφισιά
Ρεπό: Ζάκυνθος

34Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 1 Μαΐου (15.30)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ξάνθη
Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
Βέροια – Καβάλα
Ηρακλής – Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Β – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β
ΑΕΛ-Τρίκαλα
Ρεπό: Πιερικός

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 1 Μαΐου (15.30)
Κηφισιά – Καλαμάτα
Επισκοπή – Παναθηναϊκός Β
Ρόδος – Καραϊσκάκης Άρτας
Λεβαδειακός – Εργοτέλης
Ηρόδοτος – Αστ. Βλαχιώτη
Αιγάλεω – Διαγόρας
Καλλιθέα – Χανιά
ΟΦΙ – Ζάκυνθος
Ρεπό: ΑΕΚ Β

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search