Κυριακή, 26 Ιουνίου 2022

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (21-22/5)

Παρασκευή, 20 Μαϊος 2022 16:02 Γράφτηκε από

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 21-22/5 όρισε η αρμόδια Επιτροπή της Ένωσης,

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Off
(8η αγωνιστική)

  1. ΛΙΝΤΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 21/05/22 18:00 Αναβλήθηκε
  2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΟΑ Κυριακή 22/05/22 18:00 Ζιούτος Κ., Μαυραντωνάκης Α., Βασιλάκης Α.
  3. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΟΧΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 22/05/22 18:00 Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Ζουρμπάκης Α.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Out
(8η αγωνιστική)

  1. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 22/05/22 17:30 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Μπιτζιλή Μ.
  2. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 22/05/22 18:00 Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι., Χανιωτάκης Χ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Off
(10η αγωνιστική)

  1. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 22/05/22 18:00 Σαμιωτάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε.
  2. ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 22/05/22 18:00 Κλαμπατσέας Χ., Κατσογιάννης Η., Μαζοκοπάκης Ζ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Out
(10η αγωνιστική)

  1. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 22/05/22 18:00 Ανδριανάκης Ι., Αξιώτης Ε., Φανουράκη Μ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(24η αγωνιστική)

  1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΙΑΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Σάββατο 21/05/22 18:00 Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι., Δερμιτζάκης Ν.
  2. Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 21/05/22 18:00 Κρασαγάκης Χ., Μασέλη Φ., Πετρίδης Ι.
  3. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 22/05/22 11:30 Τζατζαράκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Μακράκης Δ.
  4. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 22/05/22 18:00 Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π., Παρασύρης Γ.
  5. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 22/05/22 20:00 Σκριτζοβάλης Β., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπατζακάκης Ν.
  6. ΠΟΗ - ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 22/05/22 20:00 Καλαϊτζής Γ., Περτσελάκης Γ., Κοσμαδάκης Σ.


YOUTH LEAGUE "Ασκληπιός Διάγνωσις"
(12η αγωνιστική)

  1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 21/05/22 16:30 Ψαλιδάκης Ά., Κλάδος Γ., Μπατζακάκης Ν.
  2. CANDIA-ΔΑΜΑΣΤΑ. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 22/05/22 15:00 Δερμιτζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ., Κυριάκου Μ.
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ SPORT

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search