Σάββατο, 25 Ιουνίου 2022

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σ/Κ (14-15/5)

Παρασκευή, 13 Μαϊος 2022 17:32 Γράφτηκε από

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (14-15/5) όρισε η αρμόδια Επιτροπή της Ένωσης.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Off
(7η αγωνιστική)

  1. ΛΙΝΤΟ - ΜΟΧΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 14/05/22 17:30 Σαμιωτάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Ρεμεδιάκης Γ.
  2. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Σάββατο 14/05/22 18:00 Βισκαδούρος Μ., Κοκμοτός Ι., Περτσελάκης Γ.
  3. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 15/05/22 18:00 Βασάκης Γ. Ε., Σκριτζοβάλης Β., Πετούσης Ι.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Out
(7η αγωνιστική)

  1. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 15/05/22 18:00 Δασκαλάκης Α., Ζουρμπάκης Α., Καλαϊτζής Γ.
  2. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 15/05/22 18:00 Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Μπλαβάκης Ε.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Off
(9η αγωνιστική)

  1. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 15/05/22 18:00 Δρακωνάκης Ε., Βασιλάκης Α., Μανιώτης Δ.
  2. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 15/05/22 18:00 Κλαμπατσέας Χ., Κατσογιάννης Η., Μαζοκοπάκης Ζ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Out
(9η αγωνιστική)

  1. ΟΦΑΜ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΕΓΟΗ Κυριακή 15/05/22 18:00 Γαρεφαλάκης Κ., Τζανάκη Μ., Ξυπάκης Γ.
  2. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 15/05/22 18:00 Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Πετρίδης Ι.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)

  1. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΓΟΗ Σάββατο 14/05/22 18:00 Δασκαλάκης Ι., Κοσμαδάκης Σ., Νικολαϊδης Π.
  2. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΠΟΑ Σάββατο 14/05/22 18:00 Ανδριανάκης Ι., Βασιλάκης Α., Κλάδος Γ.
  3. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 14/05/22 20:00 Σκρεπετός Σ., Χριστουλάκης Ε., Μπατζακάκης Ν.
  4. ΓΑΡΙΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Κυριακή 15/05/22 15:00 Μπιμπάκης Α., Μπιτζιλή Μ., Κουναλάκης Χ.
  5. ΔΙΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΜΙΝΩΙΚΗΣ Κυριακή 15/05/22 18:00 Μανδαλενάκης Ε., Κυριακίδης Α., Τάσης Κ.
  6. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 15/05/22 18:00 Τζατζαράκης Δ., Χναράκης Δ., Μακράκης Δ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)

  1. ΡΑΥΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 14/05/22 12:30 Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Γιγουρτσής Γ.
  2. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΔΙΑ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 14/05/22 17:00 Παρασύρης Γ., Σφακιανάκης Δ., Μπιτζιλή Μ.
  3. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 15/05/22 12:30 Βάγιας Κ., Παπαδάκης Φ., Δουκιαντζάκης Ν.
  4. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 15/05/22 12:30 Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
  5. ΖΑΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 15/05/22 12:30 Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Μπατζακάκης Ν.
  6. ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 15/05/22 18:00 Δερμιτζάκης Ν., Κυριάκου Μ., Νικολαϊδης Π.


YOUTH LEAGUE "Ασκληπιός Διάγνωσις"
(9η αγωνιστική)

  1. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ. - ΝΕΟΙ ΑΟΑΝ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 15/05/22 09:30 Ψαλιδάκης Ά., Κλάδος Γ., Κουναλάκης Χ.
  2. ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ. - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ. ΛΙΝΤΟ Κυριακή 15/05/22 15:00 Αξιώτης Ε., Γιγουρτσής Γ., Δουκιαντζάκης Ν.
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search