Τρίτη, 28 Ιουνίου 2022

Οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου (16-17/4) στο τοπικό

Παρασκευή, 15 Απριλίου 2022 14:49 Γράφτηκε από

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες του τοπικού

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ όρισε τους διαιτητές για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(23η αγωνιστική)

  1. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Κυριακή 17/04/22 17:00 Δασκαλάκης Ι., Κοκμοτός Ι., Μαζοκοπάκης Ζ.
  2. ΑΣΙΤΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 17/04/22 17:00 Μπαλίδης Α., Κοσμαδάκης Σ., Τζανάκη Μ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Off
(2η αγωνιστική)

  1. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 17/04/22 17:00 Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Χανιωτάκης Χ.
  2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΟΑ Κυριακή 17/04/22 17:00 Βισκαδούρος Μ., Κέφης Δ., Τζατζαράκης Δ.
  3. ΜΟΧΟΣ - ΛΙΝΤΟ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 17/04/22 17:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Αξιώτης Ε., Καλαϊτζής Γ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Out
(2η αγωνιστική)

 

ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/04/22 17:00 Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Πετούσης Ι.

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 17/04/22 17:00 Γαρεφαλάκης Κ., Ζουρμπάκης Α., Κυριάκου Μ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Off
(5η αγωνιστική)

ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 17/04/22 17:00 Σαμιωτάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Φανουράκη Μ.

  1. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΟΥΒΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 17/04/22 19:00 Σφακιανάκης Δ., Ψαλιδάκης Ά., Βασιλάκης Α.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Out
(5η αγωνιστική)

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 17/04/22 16:00 Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Κωνσταντάκη Μ.

  1. ΟΦΑΜ - ΑΣΗΜΙ ΕΓΟΗ Κυριακή 17/04/22 17:00 Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Πετρίδης Ι.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

 

ΔΙΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Σάββατο 16/04/22 15:00 Μαστορίδης Δ., Μπιμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ.

  1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Σάββατο 16/04/22 15:00 Παρασύρης Γ., Σαρόγλου Ε., Μακράκης Δ.
  2. ΠΟΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 16/04/22 15:00 Αναβλήθηκε
  3. ΓΑΡΙΠΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 16/04/22 20:30 Χριστουλάκης Ε., Μαζοκοπάκης Ζ., Θέμελη Π.
  4. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 17/04/22 12:00 Αξιώτης Ε., Μπιτζιλή Μ., Γιγουρτσής Γ.
  5. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 17/04/22 19:00 Δρακωνάκης Ε., Τάσης Κ., Κουναλάκης Χ.
  6. Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
  7. (20η αγωνιστική)
    ΡΑΥΚΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 16/04/22 15:00 Κατσογιάννης Η., Κυριακόπουλος Κ., Ψαλιδάκης Ά.

    1. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΡΟΔΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 16/04/22 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε., Καλαϊτζής Γ.
    2. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 17/04/22 12:30 Περτσελάκης Γ., Κυριακίδης Α., Παρασύρης Γ.
    3. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 17/04/22 12:30 Βισκαδούρος Α., Κοσμαδάκης Σ., Μπατζακάκης Ν.
    4. ΖΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 17/04/22 12:30 Ανδριανάκης Ι., Κέφης Δ., Δουκιαντζάκης Ν.
    5. ΓΟΡΤΥΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 17/04/22 12:30 Τζατζαράκης Δ., Κωνσταντάκη Μ., Νικολαϊδης Π.
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search