Τρίτη, 28 Ιουνίου 2022

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σ/Κ (9-10/4)

Παρασκευή, 08 Απριλίου 2022 15:35 Γράφτηκε από

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου όρισε η αρμόδια Επιτροπή της Ένωσης.,

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(29η αγωνιστική)

  1. ΜΟΙΡΕΣ - ΒΟΝΗ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 09/04/22 17:30 Μπαλίδης Α., Μπιμπάκης Α., Αξιώτης Ε.
  2. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 10/04/22 17:00 Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Β., Κατσογιάννης Η.
  3. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 10/04/22 17:00 Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.
  4. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 10/04/22 17:00 Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
  5. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Ε.Γ.Ο.Η ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 10/04/22 17:00 Κυριακόπουλος Κ., Μαζοκοπάκης Ζ., Θέμελη Π.
  6. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΕΓΟΗ Κυριακή 10/04/22 17:00 Σαμιωτάκης Ε., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης Χ.
  7. ΠΑΝΟΜ - ΑΣΙΤΕΣ ΜΑΛΙΩΝ Κυριακή 10/04/22 17:00 Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Σκριτζοβάλης Β.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Off
(1η αγωνιστική)

  1. ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 09/04/22 17:00 Ζιούτος Κ., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.
  2. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Σάββατο 09/04/22 17:30 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Κυριακίδης Α.
  3. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 10/04/22 16:30 Ζαφείρης Α., Ανδριανάκης Ι., Πετούσης Ι.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Out
(1η αγωνιστική)

  1. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΡΧΑΝΩΝ Κυριακή 10/04/22 14:00 Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η., Παρασύρης Γ.
  2. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 10/04/22 19:00 Παπαδάκης Φ., Μπιτζιλη Μ., Περτσελάκης Γ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Off
(4η αγωνιστική)

  1. ΡΟΥΒΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 10/04/22 17:00 Δασκαλάκης Ι., Κανταρτζόγλου Δ., Καλαϊτζής Γ.
  2. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 10/04/22 17:00 Βισκαδούρος Μ., Κοκμοτός Ι., Τζανάκη Μ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Out
(4η αγωνιστική)

  1. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΟΦΑΜ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 10/04/22 17:00 Ξυπάκης Γ., Τζατζαράκης Δ., Φανουράκη Μ.
  2. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 10/04/22 17:00 Γαρεφαλάκης Κ., Κοσμαδάκης Σ., Ψαλιδάκης Ά.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΕΓΟΗ Σάββατο 09/04/22 17:00 Κυριακόπουλος Κ., Πετρίδης Ι., Κουναλάκης Χ.
  2. ΠΟΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 09/04/22 19:00 Βασάκης Γ. Ε., Χανιωτάκης Χ., Κλάδος Γ.
  3. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 10/04/22 12:30 Ανδριανάκης Ι., Ζαφείρης Α., Πετούσης Ι.
  4. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΓΑΡΙΠΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 10/04/22 12:30 Τζατζαράκης Δ., Μπαλίδης Α., Μακράκης Δ.
  5. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΙΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Κυριακή 10/04/22 17:00 Βασιλάκης Α., Σκρεπετός Σ., Κυριάκου Μ.
  6. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΠΟΑ Κυριακή 10/04/22 17:00 Αξιώτης Ε., Σφακιανάκης Δ., Κουναλάκης Χ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

  1. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΖΑΡΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 10/04/22 12:30 Σκρεπετός Σ., Μπιτζιλη Μ., Μπατζακάκης Ν.
  2. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 10/04/22 12:30 Αναβλήθηκε
  3. ΔΑΦΝΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 10/04/22 12:30 Κανταρτζόγλου Δ., Δασκαλάκης Ι., Καλαϊτζής Γ.
  4. ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 10/04/22 12:30 Βισκαδούρος Α., Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ.
  5. ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 10/04/22 17:00 Ζιούτος Κ., Χριστουλάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.
  6. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΡΑΥΚΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 10/04/22 19:00 Ζουρμπάκης Α., Παρασύρης Γ., Τάσης Κ.

YOUTH LEAGUE "Ασκληπιός Διάγνωσις"
(8η αγωνιστική)

  1. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 09/04/22 13:30 Ψαλιδάκης Ά., Μάτσας Κ., Δουκιαντζάκης Ν.
  2. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ FC-ΡΑΥΚΟΣ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 09/04/22 16:00 Κατσογιάννης Η., Νικολαϊδης Π., Γιγουρτσής Γ.
  3. ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ Σάββατο 09/04/22 16:00
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search