Πέμπτη, 01 Δεκεμβρίου 2022

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (19-20/3) από τα γήπεδα του τοπικού

Παρασκευή, 18 Μαρτίου 2022 14:46 Γράφτηκε από

Ορίστηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (19-20/3) στα γήπεδα του τοπικού

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ όρισε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (19-20/3).

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(25η αγωνιστική)

  1. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 19/03/22 16:00 Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.
  2. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 20/03/22 16:00 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Μπιμπάκης Α.
  3. Ε.Γ.Ο.Η - ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 20/03/22 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι., Σκριτζοβάλης Β.
  4. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΒΟΝΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 20/03/22 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Μασέλη Φ.
  5. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΟΙΡΕΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 20/03/22 16:00 Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α., Καρατζάς Γ.
  6. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 20/03/22 16:00 Γαρεφαλάκης Κ., Δρακουλάκης Κ., Μπιτζιλη Μ.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 19/03/22 15:30 Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α., Θέμελη Π.

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 19/03/22 16:00 Χαραλαμπάκης Ε., Καζόγλου Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

  1. ΛΙΝΤΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 19/03/22 16:00 Κλαμπατσέας Χ., Χριστουλάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.
  2. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/03/22 16:00 Σταυράκης Γ., Δρακουλάκης Κ., Ψαλιδάκης Ά.
  3. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 20/03/22 11:30 Δρακωνάκης Ε., Χναράκης Δ., Κωνσταντάκη Μ.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Off
(1η αγωνιστική)

ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 20/03/22 16:00 Πατεμτζής Γ., Κατσογιάννης Η., Τσαμπουράκης Γ.

  1. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 20/03/22 16:00 Ζαφείρης Α., Σκρεπετός Σ., Κυριακίδης Α.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Out
(1η αγωνιστική)

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΗΜΙ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Σάββατο 19/03/22 16:00 Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Καλαϊτζής Γ.

  1. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΦΑΜ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 20/03/22 19:00 Ζιούτος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Κοσμαδάκης Σ.

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 19/03/22 16:00 Βασιλάκης Α., Πετούσης Ι., Μπατζακάκης Ν.

  1. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 19/03/22 16:00 Κέφης Δ., Πετρίδης Ι., Δουκιαντζάκης Ν.
  2. ΔΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟΑ Σάββατο 19/03/22 16:30 Κατσογιάννης Η., Παρασύρης Γ., Κουναλάκης Χ.
  3. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΗ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 19/03/22 19:00 Αξιώτης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Τάσης Κ.
  4. ΓΑΡΙΠΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 20/03/22 12:30 Σαρόγλου Ε., Σφακιανάκης Δ., Μακράκης Δ.
  5. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 20/03/22 16:00 Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε., Ψαλιδάκης Ά.

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

  1. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΖΑΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 19/03/22 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Μαζοκοπάκης Ζ.
  2. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 20/03/22 12:00 Παπαδάκης Φ., Ανδριανάκης Ι., Αξιώτης Ε.
  3. ΡΟΔΙΑ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 20/03/22 12:30 Ξυπάκης Γ., Κρασαγάκης Χ., Τζανάκη Μ.
  4. ΔΑΦΝΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 20/03/22 12:30 Σκρεπετός Σ., Ζαφείρης Α., Κυριακίδης Α.
  5. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 20/03/22 12:30 Ζουρμπάκης Α., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ.
  6. ΓΟΡΤΥΣ - ΡΑΥΚΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 20/03/22 16:00 Περτσελάκης Γ., Ζουρμπάκης Α., Φανουράκη Μ.
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search