Παρασκευή, 28 Ιανουαρίου 2022

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (15-16/1) στα γήπεδα του τοπικού

Παρασκευή, 14 Ιανουαρίου 2022 15:23 Γράφτηκε από

Δείτε αναλυτικά τους ορισμούς των διαιτητών

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ γνωστοποίησε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

ΒΟΝΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 15/01/22 15:00 Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Δασκαλάκης Α.

  1. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 15/01/22 15:30 Ζιούτος Κ., Μπιμπάκης Α., Μπλαβάκης Ε.
  2. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 16/01/22 15:00 Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.
  3. ΔΑΜΑΣΤΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 16/01/22 15:00 Μαυραντωνάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Μασέλη Φ.
  4. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 16/01/22 15:00 Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.
  5. Ε.Γ.Ο.Η - ΠΑΝΟΜ ΕΓΟΗ Κυριακή 16/01/22 15:00 Ζαφείρης Α., Μαυραντωνάκης Α., Μάτσας Κ.
  6. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΣΙΤΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 16/01/22 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 15/01/22 15:00 Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Τζατζαράκης Δ.
  2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΑ Σάββατο 15/01/22 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ., Μπιτζιλη Μ.
  3. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 16/01/22 11:30 Μάτσας Κ., Σκρεπετός Σ., Ρεμεδιάκης Γ.
  4. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 16/01/22 15:00 Μπαλίδης Α., Χναράκης Δ., Αξιώτης Ε.
  5. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 16/01/22 15:00 Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε., Βασιλάκης Α.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΑΣΗΜΙ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Σάββατο 15/01/22 15:00 Γαρεφαλάκης Κ., Βισκαδούρος Α., Μαστορίδης Δ.
  2. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 15/01/22 15:00 Μανιώτης Δ., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.
  3. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΟΥΒΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 16/01/22 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κ.
  4. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 16/01/22 15:00 Ζιούτος Κ., Τζώρτζογλου Φ., Κέφης Δ.
  5. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΦΑΜ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 16/01/22 17:30 Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Ζουρμπάκης Α.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΓΑΡΙΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 16/01/22 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Ανδριανάκης Ι.
  2. ΠΟΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 16/01/22 17:00 Σκρεπετός Σ., Καλαϊτζής Γ., Πετούσης Ι.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΓΟΡΤΥΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 16/01/22 15:00 Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Παρασύρης Γ.
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search