Πέμπτη, 27 Φεβρουαρίου 2020

Αυτοί «σφυρίζουν» τους πρώτους αγώνες του 2020 στο τοπικό Ηρακλείου

Παρασκευή, 03 Ιανουαρίου 2020 14:34 Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διεθύνουν τους πρώτους αγώνες του 2020 στο τοπικό Ηρακλείου!

Δείτε αναλυτικά:

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 04/01/20 15:00 Ζαφείρης Α., Δρακωνάκης Ε., Σίσκος Τ.
2. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 04/01/20 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μάτσας Κ.
3. ΒΟΝΗ - ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 04/01/20 15:00 Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ., Τουρλουκάκη Χ.
4. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/01/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ., Κατσογιάννης Η.
5. ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 04/01/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
6. Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 05/01/20 15:00 Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε.
7. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 05/01/20 15:00 Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Α.
8. ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 05/01/20 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Καούρας Γ., Σιγανού Γ.
9. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 05/01/20 15:00 Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κυριακόπουλος Κ.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΠΟΑ Σάββατο 04/01/20 15:00 Χριστουλάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Αναστασιάδης Δ.
11. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 04/01/20 15:00 Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
12. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 04/01/20 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Συναδινάκης Κ.
13. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 04/01/20 18:00 Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
14. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 05/01/20 11:00 Καρατζάς Γ., Σταυράκης Γ., Σιγανού Γ.
15. ΜΟΧΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 05/01/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Ζαφείρης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΦΑΜ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 04/01/20 15:00 Καρατζάς Γ., Θέμελη Π., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
17. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΑΥΚΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 04/01/20 16:30 Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α., Τζανάκη Μ.
18. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΓΟΗ Κυριακή 05/01/20 11:00 Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.
19. ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 05/01/20 12:00 Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.
20. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 05/01/20 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Καρατζάς Γ.
21. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 05/01/20 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπεκιράκης Ι., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 05/01/20 11:00 Συναδινάκης Κ., Τουρλουκάκη Χ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
23. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΙΝΙ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 05/01/20 15:00 Σαρόγλου Ε., Θέμελη Π., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
24. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 05/01/20 15:00 Κατσογιάννης Η., Σίσκος Τ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
25. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 05/01/20 15:00 Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Τζανάκη Μ.
26. ΓΑΡΙΠΑ - ΡΟΔΙΑ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 05/01/20 15:00 Δρακωνάκης Ε., Δρακάκης Α., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.

Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΠΟΑ Τρίτη 07/01/20 14:30 Ζαφείρης Α., Ελευθεράκης Σ., Καρατζάς Γ.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)