Τετάρτη, 29 Ιανουαρίου 2020

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του Ηρακλείου

Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019 12:45 Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες στα τοπικά πρωταθλήματα του Ηρακλείου, το προσεχές Σαββατοκύριακο 14 και 15/12/2019.

Αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Παπαδάκης Φ.
2. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ.
3. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ., Καούρας Γ.
4. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ.
5. ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 15/12/19 15:00 Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε.
6. ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π.
9. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΒΟΝΗ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βισκαδούρος Α.
10. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 14/12/19 15:00 Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Καζόγλου Χ.
11. ΔΩΡΙΕΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 Γρηγοράκης Ι., Κατσογιάννης Η., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
12. ΡΟΥΒΑΣ - ΔΙΑΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 15/12/19 15:00 Παπαδάκης Φ., Συναδινάκης Κ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
13. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 Φερετζάκης Ν., Σίσκος Τ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
14. ΑΣΗΜΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Καζόγλου Χ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
15. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 Δασκαλάκης Ι., Χναράκης Δ., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.
16. ΑΣΙΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 15/12/19 15:00 Ξυπάκης Γ., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00 Καρατζάς Γ., Ξυπάκης Γ., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.
18. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 14/12/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Σίσκος Τ., Δρακωνάκης Ε.
19. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 14/12/19 15:00 Χριστουλάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.
20. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΕΚ Σάββατο 14/12/19 15:00 Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.
21. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 15/12/19 15:00 Αναβλήθηκε
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 15/12/19 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακάκης Α., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΟΦΑΜ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 14/12/19 15:00 Κρασαγάκης Χ., Σιγανού Γ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
24. ΔΑΦΝΕΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00 Μπαλίδης Α., Καούρας Γ., Τζανάκη Μ.
25. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 Δασκαλάκης Ι., Κώστας Κ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.
26. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 15/12/19 12:00 Κλαμπατσέας Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.
27. ΡΑΥΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 15/12/19 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.
28. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 15/12/19 18:00 Χναράκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 14/12/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.
30. ΓΑΡΙΠΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 14/12/19 15:00 Κατσογιάννης Η., Συναδινάκης Κ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.
31. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΙΝΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 14/12/19 18:00 Δρακωνάκης Ε., Ζαφείρης Α., Αγαλιώτης (ΜΑΘ) Α.
32. ΡΟΔΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 15/12/19 12:00 Συναδινάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.
33. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 15/12/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π., Τζανάκη Μ.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)