Τετάρτη, 17 Αυγούστου 2022

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές των αγώνων του Σ/Κ (4-5/12)

Παρασκευή, 03 Δεκεμβρίου 2021 14:21 Γράφτηκε από

Τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (4-5/12) όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(12η αγωνιστική)

  1. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κ., Κέφης Δ.
  2. ΑΣΙΤΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΙΤΩΝ Σάββατο 04/12/21 15:00 Σφακιανάκης Δ., Κρασαγάκης Χ., Βασιλάκης Α.
  3. ΠΑΝΟΜ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00 Ζαφείρης Α., Κλαμπατσέας Χ., Σαρόγλου Ε.
  4. ΜΟΙΡΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 04/12/21 15:30 Δασκαλάκης Α., Ζιούτος Κ., Κανταρτζόγλου Δ.
  5. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
  6. Ε.Γ.Ο.Η - ΜΙΝΩΙΚΗ ΕΓΟΗ Κυριακή 05/12/21 15:00 Ζιούτος Κ., Σφακιανάκης Δ., Μαζοκοπάκης Ζ.
  7. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 05/12/21 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σκριτζοβάλης Β.
  8. ΒΟΝΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00 Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Χναράκης Δ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

  1. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 04/12/21 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Παπαδάκης Φ., Σκριτζοβάλης Β.
  2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 04/12/21 16:00 Δασκαλάκης Ι., Μπιμπάκης Α., Δρακωνάκης Ε.
  3. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/12/21 11:30 Δρακωνάκης Ε., Μασέλη Φ., Χναράκης Δ.
  4. ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00 Μπαλίδης Α., Ρεμεδιάκης Γ., Ζουρμπάκης Α.
  5. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 05/12/21 15:00 Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Ά.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

  1. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 04/12/21 15:00 Τσαμπουράκης Γ., Μαζοκοπάκης Ζ., Παρασύρης Γ.
  2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00 Σκρεπετός Σ., Θέμελη Π., Πετούσης Ι.
  3. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 05/12/21 11:30 Καρατζάς Γ., Μαστορίδης Δ., Βάγιας Κ.
  4. ΓΑΡΙΠΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 05/12/21 15:00 Μαστορίδης Δ., Καρατζάς Γ., Βάγιας Κ.
  5. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 05/12/21 18:30 Κανταρτζόγλου Δ., Κέφης Δ., Ανδριανάκης Ι.
  6. ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΠΟΑ Κυριακή 05/12/21 18:45 Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

  1. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΖΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 04/12/21 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Φανουράκη Μ., Πετρίδης Ι.
  2. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00 Δρακουλάκης Κ., Ψαλιδάκης Ά., Τζατζαράκης Δ.
  3. ΡΟΔΙΑ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 05/12/21 11:30 Κέφης Δ., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.
  4. ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 05/12/21 11:30 Περτσελάκης Γ., Πετρίδης Ι., Φανουράκη Μ.
  5. ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 05/12/21 13:00 Μανιώτης Δ., Δερμιτζάκης Ν., Πετούσης Ι.
  6. ΡΑΥΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 05/12/21 15:00 Ξυπάκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ., Τζατζαράκης Δ.
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search