Κυριακή, 16 Ιανουαρίου 2022

Αυτοί «σφυρίζουν» στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ το Σ/Κ

Παρασκευή, 26 Νοεμβρίου 2021 14:47 Γράφτηκε από

Τους διαιτητές στους αγώνες του σαββατοκύριακου όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(11η αγωνιστική)

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 Ζιούτος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Σκριτζοβάλης Β.

  1. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΒΟΝΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Τζώρτζογλου Φ., Σαρόγλου Ε.
  2. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 17:00 Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.
  3. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.Η ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ.
  4. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Μάτσας Κ.
  5. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.
  6. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΕΓΟΗ Κυριακή 28/11/21 15:15 Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Ε.
  7. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΙΤΕΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:30 Ζαφείρης Α., Σκριτζοβάλης Β., Μπιμπάκης Α.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

  1. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 27/11/21 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.
  2. ΛΙΝΤΟ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 27/11/21 15:00 Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Κανταρτζόγλου Δ.
  3. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 27/11/21 15:00 Ζαφείρης Α., Δρακουλάκης Κ., Τζανάκη Μ.
  4. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Χναράκης Δ., Σταυράκης Γ.
  5. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΟΧΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00 Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Σ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

ΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΦΑΜ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 27/11/21 15:00 Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ., Βασιλάκης Α.

  1. ΑΣΗΜΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΣΗΜΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 Γαρεφαλάκης Κ., Ψαλιδάκης Σ., Μαζοκοπάκης Ζ.
  2. ΡΟΥΒΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00 Κρασαγάκης Χ., Τζώρτζογλου Φ., Φανουράκη Μ.
  1. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Βισκαδούρος Α., Μπιτζιλη Μ.
  2. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 Ζιούτος Κ., Χανιωτάκης Χ., Κέφης Δ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

  1. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 27/11/21 15:00 Σκρεπετός Σ., Πετούσης Ι., Βάγιας Κ.
  2. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 Κέφης Δ., Πετρίδης Ι., Τζατζαράκης Δ.
  3. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 27/11/21 18:30 Μαστορίδης Δ., Χανιωτάκης Χ., Πετρίδης Ι.
  4. Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΓΑΡΙΠΑ ΕΓΟΗ Κυριακή 28/11/21 12:00 Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι.
  5. ΠΟΗ - ΔΙΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 28/11/21 18:30 Δρακουλάκης Κ., Τζατζαράκης Δ., Ανδριανάκης Ι.
  6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 18:30 Τσαμπουράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Σταυράκης Γ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

  1. ΡΑΥΚΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 28/11/21 12:00
  2. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΟΔΙΑ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 28/11/21 12:00
  3. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 28/11/21 12:00
  4. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 28/11/21 12:00
  5. ΚΟΡΑΚΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00
  6. ΖΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search