Τετάρτη, 11 Δεκεμβρίου 2019

Οι «σφυρίχτρες» του Σαββατοκύριακου στο τοπικό της ΕΠΣΗ

Παρασκευή, 15 Νοεμβρίου 2019 14:45 Γράφτηκε από τον

Ορίστηκαν πριν από λίγα λεπτά οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (16 και 17/11) για τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ.

Πιο αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Το Χαμόγελο Του Παιδιού"


(11η αγωνιστική)


Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα


1. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
Σάββατο 16/11/19 15:00 Βισκαδούρος Μ., Γρηγοράκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.

2. ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ
Σάββατο 16/11/19 15:00 Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε., Βισκαδούρος Α.

3. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Σιγανού Γ.

4. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΟΙΡΩΝ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακουλάκης Κ.

5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Πατεμτζής Γ., Ελευθεράκης Σ., Μπαλίδης Α. 

6. ΖΑΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΖΑΡΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.

7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΟΙΡΕΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Καούρας Γ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(10η αγωνιστική)


Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα


8. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΒΟΝΗ ΒΟΡΡΩΝ
Σάββατο 16/11/19 15:00 Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε., Κέφης (ΜΑΘ) Δ.

9. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
Σάββατο 16/11/19 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Μασέλη (ΜΑΘ) Φ.

10. Ε.Γ.Ο.Η - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΓΟΗ
Σάββατο 16/11/19 15:00 Δασκαλάκης Ι., Κώστας Κ., Κανταρτζόγλου (ΜΑΘ) Δ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)

11. ΔΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή 17/11/19 15:00 Γρηγοράκης Ι., Μάτσας Κ., Χριστουλάκης Ε.

12. ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ ΔΑΦΝΩΝ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

13. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Κώστας Κ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.

14. ΑΣΗΜΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΣΗΜΙΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Ζαφείρης Α., Σίσκος Τ., Κατσογιάννης Η.

15. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Φερετζάκης Ν., Καζόγλου Χ., Μπεκιράκης Ι.

16. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακή 17/11/19 15:15 Παπαδάκης Φ., Χναράκης Δ., Κλαμπατσέας Χ.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

(8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

17. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΕΚ
Σάββατο 16/11/19 15:00 Χριστουλάκης Ε., Καρατζάς Γ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.

18. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΑ

Σάββατο 16/11/19 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ., Βοριζανάκης Σ.

19. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
Σάββατο 16/11/19 15:00 Μπαλίδης Α., Καούρας Γ., Ζουρμπάκης (ΜΑΘ) Α.

20. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακή 17/11/19 10:00 Χναράκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.

21. ΜΟΧΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΟΧΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπατζακάκη Β., Καταχανάκης (ΜΑΘ) Η.

22. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Κυριακή 17/11/19 18:00 Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Τζανάκη Μ.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

23. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΦΑΜ ΛΙΝΤΟ
Σάββατο 16/11/19 15:00 Ζαφείρης Α., Πατεμτζής Γ., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.

24. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΑΥΚΟΣ ΕΓΟΗ
Κυριακή 17/11/19 11:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Σκρεπέτος (ΜΑΘ) Σ.

25. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ
Κυριακή 17/11/19 12:00 Καρατζάς Γ., Κυριακόπουλος Κ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.

26. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ
Κυριακή 17/11/19 12:00 Ζιουτος Κ., Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.

27. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ
Κυριακή 17/11/19 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Καρατζάς Γ., Βασιλάκης (ΜΑΘ) Α.

28. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΑΦΝΕΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ
Κυριακή 17/11/19 15:15 Περτσελάκης Γ., Ζιουτος Κ., Ρεμεδιάκης (ΜΑΘ) Γ.

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(7η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

29. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
Σάββατο 16/11/19 15:00 Περτσελάκης Γ., Καζόγλου Χ., Αναστασιάδης Δ.

30. ΡΟΔΙΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ
Σάββατο 16/11/19 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ., Ψαλιδάκης (ΜΑΘ) Σ.

31. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΛΙΝΤΟ
Σάββατο 16/11/19 18:00 Κατσογιάννης Η., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Αξιώτης (ΜΑΘ) Ε.

32. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Σάββατο 16/11/19 18:30 Μπεκιράκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τσοπουρίδης (ΜΑΘ) Α.

33. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΙΝΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Κυριακή 17/11/19 12:30 Κλαμπατσέας Χ., Χναράκης Δ., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)