Κυριακή, 22 Μαϊος 2022

Super League 2: Βάτσιος στη Ρόδο, Κατοίκος στο Παγκρήτιο, Λεωνίδας στο Αιγάλεω και Βουρνέλης στο Γάλλο

Πέμπτη, 04 Νοεμβρίου 2021 15:33 Γράφτηκε από

Aνακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές που ορίστηκαν για να διευθύνουν τις αναμετρήσεις για την 1η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Super League 2. 

Σε ότι αφορά τον 2ο όμιλο όπου μετέχουν οι κρητικές ομάδες στο παιχνίδι που θα ανοίξει το Σάββατο την αυλαία ανάμεσα στη Ρόδο και τον Εργοτέλη διαιτητής θα είναι ο Βάτσιος από την Δυτική Αττική με βοηθούς τους Τσολακίδη και Ισσά από την Αθήνα. 

Στα ματς της Κυριακής με κρητικό ενδιαφέρον στο παιχνίδι του Ηροδότου με τον Διαγόρα που θα διεξαχθεί στο Παγκρήτιο Στάδιο θα σφυριξει ο Κατοίκος από την Αθήνα με βοηθούς του τους Βιτζεντζάτο από την Ανατολική Αττική και Γουρνιά από τον ίδιο σύνδεσμο. 

Την ίδια ημέρα και ώρα (3μ.μ) θα παίξουν και τα Χανιά στο "Στ. Μαυροθαλλασίτης" με αντίπαλο το Αιγάλεω σε ένα ματς που θα το διευθύνει ο Λεωνίδας από τα Τρικαλα με βοηθούς τους Πλάκα από την Δυτική Αττική και Τριαντάφυλλο από την Κορινθία, ενώ τέλος στο παιχνίδι της Επισκοπής με την Α.Ε Καραϊσκάκης διαιτητής θα είναι ο Βουρνέλης από την Μακεδονία με βοηθούς του τους Κουφό και Τοροσιάδη από τον ίδιο σύνδεσμο. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές για την 1η αγωνιστική στον 2ο όμιλο της Super League 2: 

Σάββατο 6 Νοεμβρίου

14:45 Ρόδος-Εργοτέλης

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Τσολακίδης,  Ισσα (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

15:00 Καλλιθέα-Ζάκυνθος

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας),  Καραθανάσης (Αν. Αττικής)
4ος διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

15:00 Αιγάλεω-Χανιά

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής) , Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)

15:00 Ηρόδοτος-Διαγόρας

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος, Γουρνιάς (Αν. Αττικής)
4ος διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

15:00 Επισκοπή-Καραϊσκάκης

Διαιτητής:Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κουφός – Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

15:00 Κηφισιά-Παναθηναϊκός Β’

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας) – Καραλής (Ηλείας)
4ος διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

15:00 Λεβαδειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών) – Νικολάου (Αθηνών)
4ος διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

15:00 ΑΕΚ Β’-Καλαμάτα

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search