Πέμπτη, 09 Δεκεμβρίου 2021

ΕΠΣΗ: Οι «σφυρίχτρες» στους αγώνες του Σ/Κ

Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου 2021 15:06 Γράφτηκε από

Τους διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά η ορισμοί:

 

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(6η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 23/10/21 15:00 Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σκριτζοβάλης Β.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
 
2. ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΑΛΙΩΝ Κυριακή 24/10/21 15:00 Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
 
3. ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΙΤΕΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 24/10/21 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Μασέλη Φ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
 
4. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 24/10/21 15:00 Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
 
5. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Σφακιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
 
6. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Ε.Γ.Ο.Η ΕΛΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:00 Γαρεφαλάκης Κ., Δρακουλάκης Κ., Μαυραντωνάκης Ι.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
 
7. ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:00 Κρασαγάκης Χ., Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
 
8. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΒΟΝΗ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
 
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 15:00 Βισκαδούρος Μ., Σαρόγλου Ε., Σκρεπέτος Σ.
(Παρατηρητής: Λαμπράκης Γιάννης)
 
10. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 23/10/21 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Μάτσας Κ., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
 
11. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 12:00 Δασκαλάκης Α., Βασάκης Γ. Ε., Κανταρτζόγλου Δ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
 
12. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 15:00 Ζιούτος Κ., Κέφης Δ., Τζανάκη Μ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
 
13. ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 24/10/21 15:00 Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α., Ζουρμπάκης Α.
(Παρατηρητής: Λαμπράκης Γιάννης)
 
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 23/10/21 15:00 Ξυπάκης Γ., Φανουράκη Μ., Ψαλιδάκης Σ.
(Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης)
 
15. ΑΣΗΜΙ - ΟΦΑΜ ΑΣΗΜΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00 Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Ρεμεδιάκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
 
16. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 Μάτσας Κ., Αξιώτης Ε., Μαζοκοπάκης Ζ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
 
17. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 24/10/21 16:00 Μανιώτης Δ., Περτσελάκης Γ., Μπιτζιλη Μ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
 
18. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 24/10/21 18:30 Σαμιωτάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search