Κυριακή, 26 Ιουνίου 2022

Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής του παιδικού τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Τρίτη, 17 Μαϊος 2022 14:33 Γράφτηκε από

 

To πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής του παιδικού τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ

 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Σας επισυνάπτουμε το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΣΑΒ. 21/5/2022

10.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΚΑΝΤΙΑ

ΣΑΒ. 21/5/2022

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΟΦΗ

ΣΑΒ. 21-05-2022

10.00

 

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΑΒ. 21-05-2022

11.00

 

ΠΟΡΟΣ

ΟΦΑ

ΣΑΒ. 21-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΣΑΒ. 21-05-2022

10.00

 

ΠΑΕ ΟΦΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΣΑΒ. 21-05-2022

11.00

 

ΡΕΠΟ

ΠΟΑ 1

ΣΑΒ. 21-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΣΑΒ. 21-05-2022

9.00

 

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 1

ΑΟΑΝ

ΣΑΒ. 21-05-2022

10.00

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΣΑΒ. 21-05-2022

11.00

 

ΠΑΟ 2

ΠΟΑ 2

ΣΑΒ. 21-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΠΟΑ 3

ΣΑΒ. 21-05-2022

9.00

 

ΦΑΙΣΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ 3

ΣΑΒ. 21-05-2022

10.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΚΑΝΤΙΑ

ΣΑΒ. 21-05-2022

11.00

 

ΡΕΠΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΣΑΒ. 21-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Δ ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΣΑΒ. 21-05-2022

9.00

 

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΣΑΒ. 21-05-2022

10.00

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΣΑΒ. 21-05-2022

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΛΜΥΡΟΣ

ΟΦΗ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

9.00

 

ΠΟΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΠΑΝΟΜ

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΠΑΟ 3

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΡΕΠΟ

ΚΥΡ. 22-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΠΑΟ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΡΕΠΟ

ΠΟΑ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

9.00

 

ΑΟΑΝ

ΠΟΑ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΠΑΟ 2

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΟΦΗ 1

ΚΑΝΤΙΑ

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΟΗ

ΛΙΝΤΟ 3

ΚΥΡ. 22-05-2022

9.00

 

ΟΦΗ 2

ΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΠΟΑ 3

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 3

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡ. 22-05-2022

9.00

 

ΑΣΙΤΕΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ 1

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΟΦΑ

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΡΕΠΟ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΚΥΡ. 22-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΑΛΜΥΡΟΣ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΓΩΝΙΕΣ

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΑΛΜΥΡΟΣ 2

ΡΩΜΑΝΟΣ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΟΦΗ 3

ΔΟΞΑ

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΡΕΠΟ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΚΥΡ. 22-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 1

ΠΟΑ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΟΦΗ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ 2

ΠΑΟ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

9.00

 

ΑΟΑΝ

ΠΟΑ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ

ΠΗΓΑΣΟΣ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΠΟΑ 3

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΑΛΜΥΡΟΣ 1

ΛΙΝΤΟ 3

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΛΜΥΡΟΣ 2

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1

ΛΙΝΤΟ κορίτσια

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΡΕΠΟ

ΔΟΞΑ

ΚΥΡ. 22-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 2

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΠΟΗ

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡ. 22-05-2022

9.00

 

ΟΦΗ 3

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΚΑΝΤΙΑ

ΟΦΑ

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΠΑΟ 3

ΠΗΓΑΣΟΣ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2 ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 1

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΠΟΑ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΟΦΗ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3 ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΛΙΝΤΟ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2022

10.00

 

ΠΑΟ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2022

11.00

 

ΟΦΗ 2

ΠΟΑ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2022

12.00

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1 ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

9.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ.

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 1

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΠΑΟ 3

ΛΙΝΤΟ 3

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΟΦΗ 3

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ 2 ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΟΑΝ

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2 ΑΓΩΝ. 4 Χ4

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΛΙΝΤΟ

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΠΑΟ 1

ΠΟΑ

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΦΗ

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΓΩΝ. 4 Χ4

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 2

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡ. 22-05-2022

10.00

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΚΥΡ. 22-05-2022

11.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΚΥΡ. 22-05-2022

12.00

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ SPORT

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search