Κυριακή, 26 Ιουνίου 2022

To πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του παιδικού τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Τρίτη, 10 Μαϊος 2022 13:31 Γράφτηκε από

Με πολλά γκολ , ωραίο θέαμα και πολλές συγκινήσεις πραγματοποιήθηκε η 3η αγωνιστική του παιδικού τουρνουά ποδοσφαίρου του ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Tο πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΚΑΝΤΙΑ

ΣΑΒ. 14/5/2022

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΣΑΒ. 14/5/2022

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΣΑΒ. 14-05-2022

10.00

 

ΟΦΑ

ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΣΑΒ. 14-05-2022

11.00

 

ΠΟΡΟΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΣΑΒ. 14-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΠΑΕ ΟΦΗ

ΣΑΒ. 14-05-2022

10.00

 

ΠΟΑ 1

ΠΑΟ 1

ΣΑΒ. 14-05-2022

11.00

 

ΡΕΠΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΣΑΒ. 14-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΠΑΟ 2

ΣΑΒ. 14-05-2022

9.00

 

ΑΟΑΝ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΣΑΒ. 14-05-2022

10.00

 

ΠΟΑ 2

ΟΦΗ

ΣΑΒ. 14-05-2022

11.00

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 1

ΣΑΒ. 14-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΚΑΝΤΙΑ

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΣΑΒ. 14-05-2022

9.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΠΟΑ 3

ΣΑΒ. 14-05-2022

10.00

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΣΑΒ. 14-05-2022

11.00

 

ΦΑΙΣΤΟΣ

ΡΕΠΟ

ΣΑΒ. 14-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Δ ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΣΑΒ. 14-05-2022

9.00

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΣΑΒ. 14-05-2022

10.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΣΑΒ. 14-05-2022

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡ. 15-05-2022

9.00

 

ΟΦΗ 2

ΠΟΗ

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΠΑΟ 3

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΡΕΠΟ

ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡ. 15-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΟΑ 1

ΠΑΟ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΡΕΠΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΟΑ 2

ΚΑΝΤΙΑ

ΚΥΡ. 15-05-2022

9.00

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΑΟΑΝ

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΟΦΗ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΠΑΟ 2

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

9.00

 

ΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΠΟΑ 3

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΟΦΗ 2

ΠΟΗ

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΚΥΡ. 15-05-2022

9.00

 

ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΑΣΙΤΕΣ

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ 1

ΠΑΟ 3

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΑ

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1

ΟΦΗ 3

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΛΜΥΡΟΣ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΓΩΝΙΕΣ

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΔΟΞΑ

ΑΛΜΥΡΟΣ 2

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

         

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΠΟΑ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΠΑΟ 1

ΟΦΗ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΗΓΑΣΟΣ 1

ΠΑΟ 2

ΚΥΡ. 15-05-2022

9.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΑΟΑΝ

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΠΟΑ 2

ΟΦΗ 2

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΠΟΑ 3

ΑΛΜΥΡΟΣ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ κορίτσια

ΔΟΞΑ

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 1

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΑΛΜΥΡΟΣ 2

ΡΕΠΟ

ΚΥΡ. 15-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 2

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΠΟΗ

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ 3

ΚΑΝΤΙΑ

ΚΥΡ. 15-05-2022

9.00

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2

ΠΑΟ 3

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΟΦΑ

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΠΗΓΑΣΟΣ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2 ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΛΙΝΤΟ 1

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΟΑ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΠΑΟ 1

ΟΦΗ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3 ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ 2

ΠΑΟ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022

10.00

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΛΙΝΤΟ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022

12.00

 

ΡΕΠΟ

ΠΟΑ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1 ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 1

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΛΙΝΤΟ 3

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΠΑΟ 3

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΟΦΗ 3

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ.

ΚΥΡ. 15-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ 2 ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΟΑΝ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2 ΑΓΩΝ. 4 Χ4

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 1

ΟΦΗ

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΛΙΝΤΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΠΟΑ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΓΩΝ. 4 Χ4

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΠΑΟ 2

ΚΥΡ. 15-05-2022

10.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΚΥΡ. 15-05-2022

11.00

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΚΥΡ. 15-05-2022

12.00

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

ΡΟΗ SPORT

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search