Πέμπτη, 30 Ιουνίου 2022

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του παιδικού τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Τρίτη, 03 Μαϊος 2022 11:10 Γράφτηκε από

To πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του παιδικού τουρνουά ποδοσφαίρου ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Αναλυτικά:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΣΑΒ. 7/5/2022

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΚΑΝΤΙΑ

ΣΑΒ. 7/5/2022

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2006-07 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΠΟΡΟΣ

ΣΑΒ. 7-05-2022

10.00

 

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΟΦΑ

ΣΑΒ. 7-05-2022

11.00

 

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΟΦΗ

ΣΑΒ. 7-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΕ ΟΦΗ

ΠΟΑ 1

ΣΑΒ. 7-05-2022

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΣΑΒ. 7-05-2022

11.00

 

ΠΑΟ 1

ΡΕΠΟ

ΣΑΒ. 7-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΟΑ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΣΑΒ. 7-05-2022

9.00

 

ΟΦΗ

ΑΟΑΝ

ΣΑΒ. 7-05-2022

10.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΛΙΝΤΟ 2

ΣΑΒ. 7-05-2022

11.00

 

ΠΑΟ 2

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΕΡΣ. 1

ΣΑΒ. 7-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΣΑΒ. 7-05-2022

9.00

 

ΚΑΝΤΙΑ

ΛΙΝΤΟ 3

ΣΑΒ. 7-05-2022

10.00

 

ΠΟΑ 3

ΦΑΙΣΤΟΣ

ΣΑΒ. 7-05-2022

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΡΕΠΟ

ΣΑΒ. 7-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Δ ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΣΑΒ. 7-05-2022

9.00

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΣΑΒ. 7-05-2022

10.00

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΑΒ. 7-05-2022

11.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2008-09 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΟΦΗ 2

ΚΥΡ. 8-05-2022

9.00

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΠΑΟ 3

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΠΑΝΟΜ

ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΠΟΗ

ΡΕΠΟ

ΚΥΡ. 8-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 9Χ9

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΠΟΑ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΠΑΟ 1

ΡΕΠΟ

ΚΥΡ. 8-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ 1

ΠΟΑ 2

ΚΥΡ. 8-05-2022

9.00

 

ΚΑΝΤΙΑ

ΛΙΝΤΟ 2

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΠΑΟ 2

ΑΟΑΝ

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΠΟΗ

ΚΥΡ. 8-05-2022

9.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΛΙΝΤΟ 3

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΠΟΑ 3

ΟΦΗ 2

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

ΚΥΡ. 8-05-2022

9.00

 

ΑΣΙΤΕΣ

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΡΩΜΑΝΟΣ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΜΟΙΡΕΣ

ΠΑΟ 3

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 2 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΟΦΑ

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΑΛΜΥΡΟΣ 1

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

13.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2010-11 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΓΩΝΙΕΣ

ΟΦΗ 3

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΡΩΜΑΝΟΣ 2

ΔΟΞΑ

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΑΛΜΥΡΟΣ 2

ΡΕΠΟ

ΚΥΡ. 8-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΠΟΑ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΠΑΟ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΑΟ 2

ΛΙΝΤΟ 2

ΚΥΡ. 8-05-2022

9.00

 

ΑΟΑΝ

ΚΟΡΦΟΣ ΕΛΟΥΝΤΑ

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΠΟΑ 2

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΟΦΗ 2

ΠΗΓΑΣΟΣ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3

ΠΟΑ 3

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΑΛΜΥΡΟΣ 1

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΦΑΙΣΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ 3

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 1

ΛΙΝΤΟ κορίτσια

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3

ΔΟΞΑ

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΑΛΜΥΡΟΣ 2

ΡΕΠΟ

ΚΥΡ. 8-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΠΟΗ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΠΑΛΙΑΝΗ

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΝΤ 2

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2012-13 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 1 ΑΓΩΝ. 8Χ8

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΟΦΗ 3

ΚΥΡ. 8-05-2022

9.00

 

ΠΗΓΑΣΟΣ 2

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020 2

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΠΑΟ 3

ΚΑΝΤΙΑ

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΟΦΑ

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2 ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΟΦΗ 1

ΛΙΝΤΟ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1

ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΠΟΑ 1

ΠΑΟ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΟΦΗ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 8-05-2022

10.00

 

ΛΙΝΤΟ 2

ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8-05-2022

11.00

 

ΠΟΑ 2

ΠΑΟ 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 8-05-2022

12.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

ΡΕΠΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 1 ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΜΙΝΩΙΚΗ

ΛΙΝΤΟ 3

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 1

ΟΦΗ 3

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΡ.

ΠΑΟ 3

ΚΥΡ. 8-05-2022

ΡΕΠΟ

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2014-15 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΑΓΩΝ. 6Χ6

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΑΟΑΝ

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ 2

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ 2 ΑΓΩΝ. 4 Χ4

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1

ΠΑΟ 1

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΟΦΗ

ΛΙΝΤΟ

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΟΑ

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

 

ΗΛΙΚΙΕΣ 2016 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΕΙΛΙΝΑ ΑΓΩΝ. 4 Χ4

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2020

ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡ. 8-05-2022

10.00

 

ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2

ΚΥΡ. 8-05-2022

11.00

 

ΠΑΟ 2

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΥΡ. 8-05-2022

12.00

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search