Παρασκευή, 16 Απριλίου 2021

Αθλητικές μεταδόσεις για την Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου

Τετάρτη, 10 Φεβρουαρίου 2021 09:10 Γράφτηκε από τον

Αυτές είναι οι αθλητικές μεταδόσεις για την Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου!


Αρκετά γεμάτο είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα στις αθλητικές μεταδόσεις για την Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου για όλα τα γούστα.

Συγκεκριμένα, έχουμε τα προημιτελικά για το Κύπελλο Ελλάδας, με τον αγώνα Ολυμπιακός – Άρης, να είναι αυτός που ξεχωρίζει.

\
Ακόμα υπάρχουν αγώνες για τα κορυφαία Κύπελλα της Ευρώπης, όπως το Ιταλικό, το Ισπανικό και το Αγγλικό.

Παρακάτω αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις για την Τετάρτη 10 Φεβρουαρίου:

 

02:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
02:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
04:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
04:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
05:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γιούτα Τζαζ - Μπόστον Σέλτικς - Μπάσκετ
06:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
06:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
08:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
08:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
14:00 ΕΡΤ Sports 1 Διαγόρας - Χανιά - Ποδόσφαιρο
14:00 ΕΡΤ Sports 3 Τρίκαλα - Εργοτέλης - Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ3 Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή - Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ Sports 2 ΑΕ Καραϊσκάκης - Ξάνθη - Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ Sports 4 Ιωνικός - Απόλλων Λάρισας - Ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ Sports 5 Λεβαδειακός - Ιεράπετρα - Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ - Βόλος ΝΠΣ - Ποδόσφαιρο
17:00 ΕΡΤ3 Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών 2020 - 21 - Μπάσκετ
17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής - ΠΑΟΚ - Μπάσκετ
18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν - Ζενίτ - Μπάσκετ
18:00 ΕΡΤ Sports 1 Παναθηναϊκός - Κηφισιά - Βόλεϊ
18:30 COSMOTE SPORT 7 HD Φενέρμπαχτσε - Τόφας - Μπάσκετ
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Λαμία - Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Σουόνσι - Μάντσεστερ Σίτι - Ποδόσφαιρο
19:45 Novasports 1HD Γαλατασαράι - Αλάνιασπορ - Ποδόσφαιρο
20:00 ΕΡΤ3 Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών 2020 - 21 - Μπάσκετ
20:00 ΕΡΤ3 Λαύριο Megabolt - ΑΕΚ - Μπάσκετ
20:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν - Τένις
21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός - Άρης - Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λέστερ - Μπράιτον - Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπρίστολ Σίτι - Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 2HD Κλαμπ Μπριζ - Αντβέρπ - Ποδόσφαιρο
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα - Νάπολι - Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σεβίλη - Μπαρτσελόνα - Ποδόσφαιρο
22:15 COSMOTE SPORT 5 HD Έβερτον - Τότεναμ - Ποδόσφαιρο

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Search

Prisma Sport