Κυριακή, 17 Οκτωβρίου 2021

To πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων - Που θα δείτε το ΟΦΗ-ΑΕΚ

Κυριακή, 19 Σεπτεμβρίου 2021 10:20 Γράφτηκε από

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της ημέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
COSMOTE Sport 7
Άντονι Σμιθ - Ράιαν Σπαν
UFC Fight Night

COSMOTE Sport 7
02:00
COSMOTE Sport 5
GP Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini - Προθέρμανση
Moto 3

COSMOTE Sport 5
09:35
COSMOTE Sport 6
Ελλάδα - Λιθουανία
Τένις

COSMOTE Sport 6
10:00
COSMOTE Sport 5
GP Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini - Προθέρμανση
Moto 2

COSMOTE Sport 5
10:05
ΕΡΤ Sports
Ευρωπαϊκό Κύπελλο TOP-16
Πινγκ Πονγκ

ΕΡΤ Sports
10:30
COSMOTE Sport 5
GP Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini - Προθέρμανση
Moto GP

COSMOTE Sport 5
10:35
COSMOTE Sport 5
GP Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini - Αγώνας
Moto 3

COSMOTE Sport 5
11:45
ΕΡΤ Sports 2
13ο τουρνουά αγώνας Pick-Πάτρα
Καρτ

ΕΡΤ Sports 2
12:00
COSMOTE Sport 5
GP Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini - Αγώνας
Moto 2

COSMOTE Sport 5
13:05
COSMOTE Sport 4
Φουενλαμπράδα - Γκραν Κανάρια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

COSMOTE Sport 4
13:30
COSMOTE Sport 7
Έμπολι - Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 7
13:30
COSMOTE Sport 2
Νταντί Γιουνάιτεντ - Νταντί
Σκωτσέζικο Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 2
14:00
Novasports Prime
Νις - Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

Novasports Prime
14:00
COSMOTE Sport 5
GP Octo di San Marino e Della Riviera di Rimini- Αγώνας
Moto GP

COSMOTE Sport 5
14:30
Novasports Start
Ζανκτ Πάουλι - Ινγκολσταντ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

Novasports Start
14:30
NOVASPORTS 5
Σεντ Τρούιντεν - Γκενκ
Βελγικό πρωτάθλημα

NOVASPORTS 5
14:30
NOVASPORTS 1
Μαγιόρκα - Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 1
15:00
NOVASPORTS 4
Αϊντχόφεν - Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 4
15:30
COSMOTE Sport 4
Μπράιτον - Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 4
16:00
COSMOTE Sport 7
Βενέτσια - Σπέτσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 7
16:00
COSMOTE Sport 3
Απόλλων Σμύρνης - Βόλος ΝΠΣ
Super League

COSMOTE Sport 3
16:00
COSMOTE Sport 1
Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 1
16:00
NOVASPORTS 3
Στουτγάρδη - Μπάγερ Λεβερκούζεν
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

NOVASPORTS 3
16:30
COSMOTE Sport 9
Λίβινγκστον - Σέλτικ
Σκωτσέζικο Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 9
17:00
ΕΡΤ3
Μικρός τελικός
Φιλικός αγώνας μπάσκετ

ΕΡΤ3
17:00
NOVASPORTS 1
Ρεάλ Σοθιεδάδ - Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 1
17:15
NOVASPORTS 4
Μαρσέιγ - Ρεν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 4
18:00
COSMOTE Sport 2
ΟΦΗ 1925 - ΑΕΚ
Super League

COSMOTE Sport 2
18:15
NOVASPORTS 2
Ατρόμητος - Παναιτωλικός
Super League

NOVASPORTS 2
18:15
COSMOTE Sport 7
Τότεναμ - Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 7
18:30
NOVASPORTS 3
Ντόρτμουντ - Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 3
18:30
COSMOTE Sport 4
Σότσι - Ντιναμό Μόσχας
Ρωσικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 4
19:00
COSMOTE Sport 8
Λάτσιο - Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 8
19:00
COSMOTE Sport 3
Βερόνα - Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 3
19:00
COSMOTE Sport 6
Σότσι - Ντιναμό Μόσχας
Ρωσικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 6
19:00
COSMOTE Sport 9
Λάτσιο - Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 9
19:00
NOVASPORTS 5
Σταντάρ Λιέγης - Αντερλεχτ
Βελγικό πρωτάθλημα

NOVASPORTS 5
19:30
NOVASPORTS 1
Ρεάλ Μπέτις - Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 1
19:30
COSMOTE Sport 9
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπούργκος
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

COSMOTE Sport 9
19:30
COSMOTE Sport 6
Πόρτο - Μορεϊρένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 6
20:00
ΕΡΤ2
Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
Φιλικός αγώνας μπάσκετ

ΕΡΤ2
20:00
COSMOTE Sport 1
ΠΑΣ Λαμία 1964 - Ολυμπιακός
Super League

COSMOTE Sport 1
20:30
NOVASPORTS 3
Βόλφσμπουργκ - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 3
20:30
Novasports Prime
Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ
Super League

Novasports Prime
20:30
ΕΡΤ3
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών
Βόλεϊ

ΕΡΤ3
21:30
NOVASPORTS 5
Πάρμα - Κρεμονέζε
Δεύτερη κατηγορία Ιταλίας

NOVASPORTS 5
21:30
COSMOTE Sport 2
Γιουβέντους - Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 2
21:45
NOVASPORTS 2
Παρί Σεν Ζερμέν - Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 2
21:45
COSMOTE Sport 4
Ουάσινγκτον Μίστικς - Μινεσότα Λινξ
WNBA

COSMOTE Sport 4
22:00
NOVASPORTS 1
Βαλένθια - Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 1
22:00
COSMOTE Sport 8
Εστορίλ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 8
22:30
NOVASPORTS 3
Φιλαντέλφια - Ορλάντο
MLS

NOVASPORTS 3
23:05

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr  

 

Search