Τρίτη, 26 Οκτωβρίου 2021

N. Nιόπλιας: "Πέρυσι τρώγαμε ένα γκολ, περιμέναμε το δεύτερο και εκεί τελείωνε το ματς΄" (Video)

Κυριακή, 19 Σεπτεμβρίου 2021 21:59 Γράφτηκε από

Με αφοπλιστικό τρόπο για την νοοτροπία που είχε πέρυσι ο ΟΦΗ σε τέτοια ματς σαν την ΑΕΚ όταν ήταν πίσω στο σκορ με 2 και 3 γκολ απάντησε ο Νίκος Νιόπλιας στις ερωτήσεις που δέχθηκε απο τους δημοσιογράφους του ΟΦΗ μετά το τέλος του ματς με την ΑΕΚ.

"Πέρυσι δεχόμασταν ένα γκολ , και μετά περιμέναμε πότε θα δεχθούμε το δεύτερο και εκεί τελείωνε το ματς " είπε χαρακτηριστικά ο Ν. Νιόπλιας σχολιάζοντας το πως ήρθε αυτή η τεράστια ανατροπή επί της ΑΕΚ μέσα σε 13 λεπτά.

Παράλληλα εκθίασε την συγκλονιστική παρουσία του κόσμου που δεν σταμάτησε ούτε λεπτό να φωνάζει υπέρ του ΟΦΗ ακόμα και όταν το ματς ήταν στο 0-3 , μην παραλείποντας επίσης να τονίσει ότι παρά το 3-3 η ομάδα του έκανε σοβαρά λάθη στο σημερινό ματς.