Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2020
Χάρης Σκανδάλης

Χάρης Σκανδάλης

 

Χωρίς τους τιμωρημένους Τότο και Στεργίου θα παραταχθεί την 2η αγωνιστική ο Εθνικός στο εκτός έδρας παιχνίδι του ερχόμενου Σαββάτου (15:30) απέναντι στην Παλιανή. 

Πέρα από τους δυο ποδοσφαιριστές οι οποίοι αποβλήθηκαν με δεύτερη κίτρινη στο ματς της πρεμιέρας της Β2 ΕΠΣΗ κόντρα στις Δαφνές, ο Βαγγέλης Μπελιδάκης δεν θα έχει στην διάθεση του και τον Θαλασσινό ο οποίος θα απουσιάζει λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων.

Ο προπονητής του Εθνικού μιλώντας στο prismasport.gr τόνισε ότι είναι δύσκολο παιχνίδι και ότι θα προσπαθήσουν να διεκδικήσουν ότι τους αξίζει.

Αναλυτικά τα όσα είπε:

«Πάμε σε ένα εκτός έδρας δύσκολο παιχνίδι. Έχουμε να αντιμετωπίσουμε την ομάδα με το πιο ακριβό ρόστερ στην κατηγορία όπως είναι η Παλιανή. Θα παίξουμε με αρκετές απουσίες αλλά θα πάμε να διεκδικήσουμε ότι μας αξίζει»

Το θετικό στοιχείο από την βαριά ήττα του Αλμυρού!

Ο Αλμυρός απογοήτευσε στην 1η του συμμετοχή στην Γ' Εθνική, γνωρίζοντας την ήττα εντός έδρας από την Αναγέννηση Ιεράπετρας με ένα βαρύ σκορ, όπως είναι το 1-6, ωστόσο οι άνθρωποι της ομάδας θέλουν να αφήσουν πίσω τους αυτό το κακό παιχνίδι και να κάνουν ένα νέο ξεκίνημα στην σημερινή αναμέτρηση στο Μάλεμε απέναντι στον ιστορικό Πλατανιά. 

Η ομάδα του Κώστα Κιάσσου όπως είπε και ο ίδιος στις δηλώσεις του... έκανε στο ματς με τους Ιεραπετρίτες αμέτρητα λάθη και ήταν η χειρότερη εμφάνιση της ομάδας από την ημέρα που ανέλαβε ο ίδιος, ωστόσο δεν μπορούμε να μην αναφέρουμε και κάποια θετικά. 

Θετικά βέβαια πράγματα σε μία βαριά ήττα... ήταν το γκολ που πέτυχε ο Αλμυρός, σε μία τρομερή «κούρσα» του ποιοτικού εξτρέμ της ομάδας Βαγγέλη Μωραΐτη ο οποίος άνοιξε την μπάλα και πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του για να δώσει ένα έτοιμο γκολ στον νεοαποκτηθέντα Μάριο Μίσκου ο οποίος είχε μπει στο ματς ως αλλαγή. 

Δεν πρόλαβε να ξεκινήσει η 1η αγωνιστική του Κρητικού ομίλου της Γ' Εθνικής και έπειτα από το πέρας 3 ημερών οι ομάδες της Κρήτης ρίχνονται στην μάχη για την 2η αγωνιστική!

Σήμερα στις 16:00 λοιπόν στα ματς του Ηρακλείου... ο Ηρόδοτος θα υποδεχθεί στην Νέα Αλικαρνασσό τον Ρεθυμνιακό και στο Ατσαλένιο ο ΠΟΑ θα φιλοξενήσει την νεοφώτιστη Δαμάστα. Ο Αλμυρός θα δοκιμαστεί στο Μάλεμε κόντρα στον Πλατανιά, ενώ ο Πόρος θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Άρη Ρεθύμνου. 

Ο Γιούχτας θα παίξει κόντρα στην Παλαιόχωρα στα Χανιά. Ιδιαίτερο ενδιαφέρον αναμένεται στο Λασίθι για την αναμέτρηση της Αναγέννησης Ιεράπετρας απέναντι στη Νεάπολη, ενώ έχουμε και Χανιώτικο ντέρμπι ανάμεσα σε Άρη Σούδας και ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ. Τέλος ο Αστέρας Ρεθύμνου θα υποδεχθεί τον ΑΟΑΝ. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής (σέντρα στις 16:00):

Παλαιόχωρα- Γιούχτας: Μόσχου (Λασιθίου), Χατζηβασιλείου (Μακεδονίας), Σκούτας (Χαλκιδικής)

Αστέρας Ρεθύμνου- ΑΟΑΝ: Σαμιωτάκης, Μαυραντωνάκης, Σφακιανάκης (Ηρακλείου) 

Πλατανιάς- Αλμυρός: Ταμπουρατζής (Λασιθίου), Βασίλογλου (Ρεθύμνου), Βαρβαντάκης (Ρεθύμνου) 

Άρης Σούδας- Α.Ε.Ε.Κ ΣΥΝΚΑ: Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης, Βλαχάκης (Ρεθύμνου) 

Αναγέννηση Ιεράπετρας- Νεάπολη: Βασάκης, Γαρεφαλάκης, Μάτσας (Ηρακλείου) 

Άρης Ρεθύμνου- Πόρος: Τρίγκας, Μαυρεδάκης, Κολοκοτρώνης (Χανίων)

ΠΟΑ- Δαμάστα: Βισκαδούρος, Α. Δασκαλάκης, Ι. Δασκαλάκης (Ηρακλείου) 

Ηρόδοτος- Ρεθυμνιακός: Γεωργόπουλος (Χανίων), Καφεσάκης (Λασιθίου), Κοκοτάκης (Λασιθίου) 

Ο Ρωμανός έχει ξεκινήσει με ιδανικό τρόπο στο πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣΗ έχοντας πετύχει δυο νίκες με ευρύ σκορ (3-0 τον Πήγασο και 0-3 την Χερσόνησο).

Το συγκρότημα του Άλκη Πλουσή για ακόμα μία χρονιά δείχνει δυνατό και ότι θα πρωταγωνιστήσει και σε αυτό το πρωτάθλημα. 

Η ομάδα της Ελιάς διαθέτει αρκετούς έμπειρους και ποιοτικούς ποδοσφαιριστές ενώ φέτος σε σχέση με πέρυσι έχει περισσότερο βάθος και αρκετούς φιλόδοξους νεαρούς ποδοσφαιριστές. 

Σήμερα στις 16:00 ο Ρωμανός θα επιδιώξει την 3η του φετινή νίκη, αυτή τη φορά για τον θεσμό του Κυπέλλου ΕΠΣΗ όπου θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τα Κανάρια Εργοτέλη στο Μαρτινέγκο!

 

Ημέρα Κυπέλλου ΕΠΣΗ σήμερα Τετάρτη 21/10 όπου το πρόγραμμα περιλαμβάνει έξι παιχνίδια!

Το ματς που ξεχωρίζει είναι σίγουρα αυτό ανάμεσα στην ΑΕΚατσαμπά και την Γόρτυνα αλλά και το ματς Ασήμι - Αετός Ανωγείων. Όλες οι αναμετρήσεις είναι προγραμματισμένες στις 16:00

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"

(1η φάση)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα   Ημ/νία  Ώρα       Διαιτητές             Αποτέλεσμα

ΡΟΔΙΑ - ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΑΛΕΣΩΝ             Τετάρτη               21/10/20             16:00               Ρεμιδιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ., Αναστασιάδης Δ.       

ΚΑΝΑΡΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ           Τετάρτη               21/10/20             16:00               Κρασαγάκης Χ., Βισκαδούρος Α., Ψαλιδάκης Σ. 

ΑΣΗΜΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΑΣΗΜΙΟΥ             Τετάρτη               21/10/20               16:00     Γαρεφαλάκης Κ., Καζόγλου Χ., Μουλακάκης Κ.   

ΖΑΡΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΖΑΡΟΥ   Τετάρτη               21/10/20             16:00     Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Βασιλάκης Α.     

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΟΡΤΥΣ ΑΕΚ        Τετάρτη               21/10/20             16:00               Μαυραντωνάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Αξιώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) 

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΛΙΝΤΟ   Τετάρτη               21/10/20               16:00     Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Σαρόγλου Ε.

Περήφανοι είναι στην Αναγέννηση Ιεράπετρας για τον νεαρό Στέλιο Πυθαρούλη. 

Ο 20χρονος ποδοσφαιριστής πέτυχε το παρθενικό γκολ της ομάδας στο φετινό πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής στο ματς της περασμένης Κυριακής, όπου οι Λασιθιώτες επικράτησαν με 1-6 του Αλμυρού στο Γάζι. Η Αναγέννηση δίνει ευκαιρίες στα δικά της παιδιά και για αυτό τον λόγο νιώθει μία τεράστια δικαίωση βλέποντας ότι η επένδυση στους παίκτες της περιοχής αποδίδει!

Η ανακοίνωση της Αναγέννησης Ιεράπετρας:

Ποδαρικό στα γκολ της Γ ΄Εθνικής , έκανε ένα νέο παιδί, ένα ντόπιο παιδί, γέννημα - θρέμμα της πόλης μας, ο 20χρονος Στέλιος Πυθαρούλης. Ο Στέλιος ήταν και η πρώτη μεταγραφή των Λιονταριών τη φετινή σεζόν, σημειώνοντας και το 1ο γκολ του πρωταθλήματος.Μια όμορφη σύμπτωση που αποδεικνύει , ότι η φιλοσοφία της ομάδας τόσα χρόνια και η επιμονή του τεχνικού δ/ντή μας κ. Νίκου Δεδελετάκη , να επενδύει στα ντόπια παιδιά και στους γεραπετρίτες ποδοσφαιριστές αποδεικνύεται ορθή. Γίνεται σωστή και οργανωμένη δουλειά στις Ακαδημίες της πόλης μας και αυτό φαίνεται με το πέρασμα των χρόνων, όπου νέοι αθλητές αποτελούν το φυτώριο για την ομάδα των Νέων και στη συνέχεια στην αντρική ομάδα.

Η Αναγέννηση για το φετινό ρόστερ επέλεξε νεανικό σχήμα , αφού οι περισσότεροι αθλητές μας προέρχονται από τα σπλάχνα της Ακαδημίας μας και μαζί με τους στυλοβάτες της ομάδας μας, τους πιο παλιούς μας παίκτες, αλλλά και τις έξι μεταγραφές μας , συνθέτουν μια ανταγωνιστική Αναγέννηση !

" Στέλιο σε ευχαριστούμε για την ωραία σύμπτωση που μας χάρισες."

Με σημαντικές απουσίες θα αγωνιστεί στο Μάλεμε η ομάδα του Αλμυρού. 

Συγκεκριμένα ο Κώστας Κιάσσος θα στερηθεί τις υπηρεσίες του Γενιτσαρίδη ο οποίος τραυματίστηκε στο ματς της Κυριακής απέναντι στην Αναγέννηση Ιεράπετρας, όπως και ο Ζέλιος που αποβλήθηκε στο ίδιο ματς. 

Ο Χανιωτάκης επίσης θα λείψει και τις επόμενες ημέρες λόγω θλάσης. Παράλληλα δεν υπολογίζονται οι τραυματίες Απλαδάς και Κουράκης. 

Από το πρωί της Τρίτης η ομάδα του Γαζίου βρίσκεται στα Χανιά για το παιχνίδι της Τετάρτης κόντρα στον Πλατανιά. Στόχος είναι να αφήσουν πίσω τους το κακό παιχνίδι με την Αναγέννηση και να κάνουν ένα νέο ξεκίνημα απέναντι σε μία ιστορική ομάδα όπως ο Πλατανιάς.

Δυο - δυο τα βάζει τα γκολ στην Α2 ΕΠΣΗ ο Χρήστος Καλομοίρης!

Ο έμπειρος επιθετικός του Αετού Ανωγείων σκόραρε δυο γκολ στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος και άλλα δυο στην 2η αγωνιστική και είναι στην κορυφή του πίνακα των σκόρερ του 2ου ομίλου της Α2 ΕΠΣΗ με 4 τέρματα. 

Πίσω του ακολουθεί ο Στέλιος Σκουλούδης του ΟΦΑΜ ο οποίος το σαββατοκύριακο που πέρασε σημείωσε χατ-τρικ απέναντι στον Ραύκο!

Ο ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΩΝ ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ Α2 ΕΠΣΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ):

ΣΚΟΡΕΡΣ
ΟΜΑΔΑ ΓΚΟΛ.
ΧΡ. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 4
ΣΤ. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΟΦΑΜ 3
Λ. ΑΠΟΔΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 2
ΒΑΣ. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΗΜΙ 2
ΑΝ. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΟΦΑΜ 2
ΡΑΦ. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 2
Ι. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΥΛΙΣΟΣ 2
ΜΙΧ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΦΑΙΣΤΟΣ 2
ΒΑΣ. ΓΚΑΓΚΑΚΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
Γ. ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 1
ΕΜΜ. ΜΕΜΜΟΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 1
ΕΥΡ. ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 1
ΒΑΣ. ΜΠΑΣΤΑΚΗΣ ΑΣΗΜΙ 1
Τ. ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΑΣΗΜΙ 1
ΙΟΡΔ. ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΣΗΜΙ 1
Ν. ΚΟΖΟΡΩΝΗΣ ΑΣΙΤΕΣ 1
Γ. ΚΟΤΖΑΔΑΚΗΣ ΑΣΙΤΕΣ 1
ΜΙΧ. ΤΣΕΡΕΒΕΛΑΚΗΣ ΑΣΙΤΕΣ 1
ΑΓΓ. ΠΑΝΑΟΥΣΗΣ ΕΓΟΗ 1
Δ. ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΕΓΟΗ 1
ΕΥΑΓΓ. ΚΙΣΣΑΣ ΟΦΑΜ 1
Δ. ΧΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 1
Ν. ΠΑΣΣΑΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 1
Γ. ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ 1
ΘΑΝ. ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗΣ ΡΑΥΚΟΣ 1
ΕΡ. ΤΑΡΕ ΡΑΥΚΟΣ 1
ΣΤ. ΛΕΚΚΑ ΤΥΛΙΣΟΣ 1
ΒΑΓΓ. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΦΑΙΣΤΟΣ 1
Ι. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΦΑΙΣΤΟΣ 1

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου για τα παιχνίδια της ΕΠΣΗ όπου είχαμε μία σημαντική αλλαγή!

Συγκεκριμένα οι αγώνες αντί για 16:00 πάνε μισή ώρα πίσω και θα ξεκινούν στις 15:30!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ

(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΒΟΝΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 24/10/20 15:30
2. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 25/10/20 15:30
3. ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 25/10/20 15:30
4. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30
5. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30
6. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 24/10/20 15:30
8. ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΛΙΝΤΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
9. ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
10. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 25/10/20 11:00
11. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00
12. ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Ε.Γ.Ο.Η - ΟΦΑΜ ΕΓΟΗ Κυριακή 25/10/20 12:00
14. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30
15. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΣΙΤΕΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 25/10/20 15:30
16. ΡΑΥΚΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 25/10/20 15:30
17. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΗΜΙ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 25/10/20 15:30
18. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 25/10/20 19:00

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 24/10/20 15:30
20. ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
21. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 25/10/20 12:00
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/10/20 19:00

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 24/10/20 15:30
24. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
25. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 25/10/20 12:00
26. ΖΑΡΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ ΖΑΡΟΥ Κυριακή 25/10/20 15:30

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ

(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 24/10/20 15:30
28. Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 24/10/20 15:30
29. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΡΟΔΙΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 24/10/20 15:30
30. ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΜΠΙΑΣ Κυριακή 25/10/20 12:00
31. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 25/10/20 12:00

Αναστέλλεται οριστικά η απόφαση για επιστροφή κόσμου στις εξέδρες των γηπέδων.

Κατόπιν εντολής του πρωθυπουργού, αποφασίστηκε να μην εφαρμοστεί η μερική παρουσία φιλάθλων.

Δεν πρόλαβαν καλά - καλά να χαρούν οι ομάδες και οι φιλάθλοι των ποδοσφαιρικών ομάδων για πιθανή επιστροφή κόσμου στα γήπεδα... με την Κυβέρνηση Μητσοτάκη να ρίχνει εν τέλη άκυρο!

Σελίδα 4 από 149

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Search