Τρίτη, 28 Ιουνίου 2022

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ σήμερα οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αυριανές αναμετρήσεις που έχουν οριστεί για τα πρωταθλήματα της Α2 και της Β΄ΕΠΣΗ. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής: 

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Off
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΜΟΧΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΧΟΥ Τετάρτη 25/05/22 18:00 Δασκαλάκης Ι., Σκρεπετός Σ., Ψαλιδάκης Ά.
  2. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Τετάρτη 25/05/22 18:00 Γαρεφαλάκης Κ., Ρεμεδιάκης Γ., Χανιωτάκης Χ.
  3. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Τετάρτη 25/05/22 18:00 Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Μπιτζιλή Μ.

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Out
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Τετάρτη 25/05/22 18:00 Παπαδάκης Φ., Δερμιτζάκης Ν., Μακράκης Δ.
  2. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΡΧΑΝΩΝ Τετάρτη 25/05/22 18:00 Δασκαλάκης Α., Βασιλάκης Α., Γιγουρτσής Γ.

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΠΟΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Τετάρτη 25/05/22 20:00 Ανδριανάκης Ι., Θέμελη Π., Πετρίδης Ι.
Κατηγορία ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Παρακολουθήστε τα αποτελέσματα της Τετάρτης (4/5) από τα γήπεδα του τοπικού μέσα από το Prismasport.gr.

Τα αποτελέσματα:

Α2 ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play-Out

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ 2-1

ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΓΟΥΒΕΣ 5-1

 

Α2 ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play-Out

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΛΙΑΝΗ 0-5 

Κατηγορία ΤΟΠΙΚΟ

Σε αλλαγές σε έξι αγώνες της Τετάρτης και του σαββατοκύριακου προχώρησε η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

Σας γνωρίζουμε τις αλλαγές των αγώνων και σας υπενθυμίζουμε ότι τα γηπεδούχα σωματεία, υποχρεούνται στη φροντίδα για την παρουσία γιατρού στο γήπεδο  και την προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον Κ.Α.Π.

ΤΕΤΑΡΤΗ 04/05/2022

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ  ΩΡΑ 18:00           ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ
(αντί ώρας 17:00)

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ           ΩΡΑ 18:00           ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ-ΠΑΛΙΑΝΗ
(αντί ώρας 17:00)

ΣΑΒΒΑΤΟ 07/05/2022

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ               ΩΡΑ 17:00           ΡΟΔΙΑ - ΖΑΡΟΣ
(αντί Κυριακής)

ΚΥΡΙΑΚΗ 08/05/2022

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ               ΩΡΑ 18:15           ΡΟΥΒΑΣ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
(αντί ώρας 17:00)

ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΝΩΙΚΗΣ            ΩΡΑ 18:00           ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛ.
(αντί Σαββάτου)

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ             ΩΡΑ 17:00           ΚΟΡΑΚΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
(αντί ώρας 12:30)

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ

Κατηγορία ΕΠΣΗ-ΜΙΚΤΕΣ

Τους διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης (4/5) όρισε η αρμόδια Επιτροπή της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Out
(5η αγωνιστική)
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Τετάρτη 04/05/22 18:00 Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Δερμιτζάκης Ν.

  1. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ Τετάρτη 04/05/22 18:00 Χαραλαμπάκης Ε., Βασιλάκης Α., Μακράκης Δ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Out
(7η αγωνιστική)
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΝΩΓΕΙΩΝ Τετάρτη 04/05/22 17:00 Κρασαγάκης Χ., Χανιωτάκης Χ., Βισκαδούρος Α.

  1. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΗΜΙ ΛΙΝΤΟ Τετάρτη 04/05/22 20:00 Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Ανδριανάκης Ι.
Κατηγορία ΕΠΣΗ-ΜΙΚΤΕΣ

Παρακολουθήστε τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων της Τετάρτης (27/4) από τα γήπεδα του τοπικού μέσα από το Prismasport.gr 

Τα αποτελέσματα:

Α1 ΕΠΣΗ 30η αγωνιστική

Δαμάστα - Ανθεστίων 1-0 

Χερσόνησος - ΑΕ Κατσαμπά 2-0

Μινωική - ΟΦΑ 4-4 

ΑΟ Τυμπακίου - Δειλινά 5-1 

ΠΑΟ Κρουσώνα - Μοίρες 3-0 

Ρωμανός - ΠΑΝΟΜ 4-4 

Βόνη - Ασίτες 4-0 

 

Α2 ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play-Off

Λίντο - Νέοι Εργοτέλη 0-3 

Κεραυνός - Μοχός 6-4 

Δωριέας - Ποσειδώνας 0-3 

 

Α2 ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play-Out

Κουνάβοι - Νέοι Ηροδότου 3-0 

Πήγασος - Γούβες 4-1

 

Α2 ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος

Φαιστός - Αγία Βαρβάρα 3-2

Κατηγορία ΤΟΠΙΚΟ

Αυτές είναι οι αθλητικές μεταδόσεις για την Τετάρτη 27 Απριλίου 2022!

Φουλ δράση έχουμε σήμερα, Τετάρτη 27 Απριλίου, στο πρόγραμμα για τις αθλητικές μεταδόσεις, που θα ικανοποιήσει και τους πιο απαιτητικούς.

Αρχικά στα δικά μας, έχουμε τους επαναληπτικούς για το Κύπελλο Ελλάδας, ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Λαμία, αλλά φυσικά και το Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ.

Ακόμα ματσάρα στην Αγγλία με τον πρώτο αγώνα των ημιτελικών του Champions League, με τη Λίβερπουλ να υποδέχεται τη Βιγιαρεάλ.

Στα μπασκετικά, δράση έχουμε στη Basket League, αλλά το μεγάλο ενδιαφέρον πέφτει αναμφίβολα στη Euroleague εκεί που ο Ολυμπιακός δίνει τον πρώτο του αγώνα στην έδρα της Μονακό, με τη σειρά των playoff να βρίσκεται στο 1-1.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις

 

01:00 COSMOTE SPORT 7 HD NBA TV 2021-22 - Μπάσκετ
02:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μαϊάμι Χιτ - Ατλάντα Χοκς - Μπάσκετ
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD NBA Playoffs 2022 - Μπάσκετ
03:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κορίνθιανς - Μπόκα Τζούνιορς - Ποδόσφαιρο
03:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φλουμινένσε - Ούνιον Σάντα Φε - Ποδόσφαιρο
04:30 COSMOTE SPORT 7 HD NBA TV 2021-22 - Μπάσκετ
05:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φοίνιξ Σανς - Νιου Όρλιανς Πέλικανς - Μπάσκετ
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
15:30 ΕΡΤ3 Θεσπρωτός - Βέροια - Ποδόσφαιρο
15:30 ΕΡΤ Sports 2 ΠΑΟΚ Β' - Λάρισα - Ποδόσφαιρο
15:30 ΕΡΤ Sports 3 ΑΕ Καραϊσκάκης - Λεβαδειακός - Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ώρα Κυπέλλου - Ποδόσφαιρο
17:00 ΕΡΤ Sports 1 ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας - Μπάσκετ
18:00 COSMOTE SPORT 3 HD ΠΑΣ Λαμία - Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
18:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ώρα Κυπέλλου - Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Φιορεντίνα - Ουντινέζε - Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαλερνιτάνα - Βενέτσια - Ποδόσφαιρο
19:15 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας - Μπάσκετ
20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο
20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ώρα Κυπέλλου - Ποδόσφαιρο
21:00 Novasports 5HD Τσεντέβιτα - Μπούρσασπορ - Μπάσκετ
21:15 COSMOTE SPORT 8 HD Μπολόνια - Ίντερ - Ποδόσφαιρο
21:15 COSMOTE SPORT 9 HD Αταλάντα - Τορίνο - Ποδόσφαιρο
21:30 Novasports 4HD Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα - Μπάσκετ
21:30 Novasports 6HD Βαλένθια - Μετροπολιτάν - Μπάσκετ
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD UEFA Champions League 2021-22 - Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ώρα Κυπέλλου - Ποδόσφαιρο
22:00 MEGA Λίβερπουλ - Βιγιαρεάλ - Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports Prime Μονακό - Ολυμπιακός - Μπάσκετ

Κατηγορία ΑΛΛΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Η ερχόμενη Τετάρτη 27 Απριλίου θα έχει άρωμα Κυριακής

.
Συγκεκριμένα διεξάγεται η 30η και τελευταία αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΗ.
Μια αγωνιστική που θα κρίνει το πρωταθλητή.

Παράλληλα θα λάβουν χώρα οι αναμέτρησεις για τα Play Off και τα Play out της Α2 ΕΠΣΗ.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα  

Προσεχείς Αγώνες
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Τετάρτη 27/04/22 17:00
  2. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Τετάρτη 27/04/22 17:00
  3. ΜΙΝΩΙΚΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Τετάρτη 27/04/22 17:00
  4. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Τετάρτη 27/04/22 17:00
  5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Τετάρτη 27/04/22 17:00
  6. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣ Τετάρτη 27/04/22 17:00
  7. ΒΟΝΗ - ΑΣΙΤΕΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Τετάρτη 27/04/22 17:00


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Off
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΛΙΝΤΟ Τετάρτη 27/04/22 17:00
  2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΟΧΟΣ ΠΟΑ Τετάρτη 27/04/22 18:00
  3. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Τετάρτη 27/04/22 18:00


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Out
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Τετάρτη 27/04/22 16:00
  2. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη 27/04/22 18:30


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος Play Off
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

  1. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΟΡΡΩΝ Τετάρτη 27/04/22 17:00
  2. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Τετάρτη 27/04/22 20:00
Κατηγορία ΤΟΠΙΚΟ

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία μετά τη νίκη της Μινωικής και την ισοπαλία ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και ΠΑΝΟΜ.

Τα αποτελέσματα

ΠΑΟΚ - ΠΑΝΟΜ 5-5

Μινωική - Ασίτες 5-1

Η βαθμολογία:

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 73 29 23 4 2 72 15
2. ΡΩΜΑΝΟΣ 72 29 22 6 1 92 26
3. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ 60 29 17 9 3 93 24
4. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ 59 29 18 5 6 60 31
5. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 57 29 17 6 6 65 27
6. ΜΟΙΡΕΣ 46 29 12 10 7 42 29
7. ΔΑΜΑΣΤΑ 45 28 14 3 11 47 40
8. ΑΣΙΤΕΣ 40 28 11 7 10 37 45
9. ΠΑΝΟΜ 34 29 9 7 13 44 42
10. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ 33 28 9 6 13 42 59
11. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 33 29 9 6 14 49 70
12. ΜΙΝΩΙΚΗ 32 28 10 2 16 34 51
13. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 25 29 7 4 18 41 64
14. ΒΟΝΗ 24 29 7 3 19 36 69
15. Ε.Γ.Ο.Η 11 29 3 2 24 17 104
16. ΤΡΙΤΩΝΙΑ 6 29 2 0 27 12 87
Κατηγορία Α1 ΕΠΣΗ

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα των αναμετρήσεων της Τετάρτης (13/4) από τα γήπεδα του τοπικού μέσα από το Prismasport.gr

Πάρα πολλά γκολ στα σημερινά μας παιχνίδια από τα γήπεδα του τοπικού.

Μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα στο live παρακάτω:

Κατηγορία ΤΟΠΙΚΟ

Παρακολουθήστε τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων της Τετάρτης (6/4) από τα γήπεδα του τοπικού μέσα από το Prismasport.gr.

Tα αποτελέσματα:

Α1 ΕΠΣΗ 28η αγωνιστική

ΕΓΟΗ - Δαμάστα 1-6

Ρωμανός - ΟΦΑ 4-3

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 5-0

ΠΑΝΟΜ - Μοίρες 0-4

Μινωική - Ανθεστίων 2-1

ΑΟΤ - Χερσόνησος 6-2

Βόνη - Δειλινά 4-1

 

Α2 ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος

Νέοι Εργοτέλη - Δωριέας 3-0

 

 

Κατηγορία ΤΟΠΙΚΟ
Σελίδα 1 από 8

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr