Κυριακή, 03 Ιουλίου 2022

Αυτές είναι οι αθλητικές μεταδόσεις για την Τρίτη 21 Ιουνίου!

Ελάχιστη δράση έχουμε σήμερα, Τρίτη 21 Ιουνίου, στο πρόγραμμα για τις αθλητικές μεταδόσεις, που δεν θα ικανοποιήσει.

Συγκεκριμένα, τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου αλλά και μπάσκετ στην Ευρώπη έχουν τελειώσει, το ίδιο φυσικά ισχύει και για το NBA.

Έτσι οι επιλογές μας είναι περιορισμένες, με αυτό που μονοπωλεί το ενδιαφέρον να είναι το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Υγρού Στίβου.

Δείτε αναλυτικά τις αθλητικές μεταδόσεις για την Τρίτη 21 Ιουνίου:

01:00 COSMOTE SPORT 7 HD NBA TV 2021-22 - Μπάσκετ
14:30 Novasports Prime WTA 500 Eastbourne - Τένις
16:00 Novasports Prime WTA 500 Eastbourne - Τένις
17:00 ΕΡΤ3 ΚΑΕ Λάρισα - Προμηθέας Πάτρας - Μπάσκετ
17:30 Novasports Prime WTA 500 Eastbourne - Τένις
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD ACB Liga Endesa 2021-22 - Μπάσκετ

Κατηγορία ΑΛΛΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Αυτές είναι οι αθλητικές μεταδόσεις για τη Δευτέρα 20 Ιουνίου!

Ελάχιστη δράση με μικρό ενδιαφέρον έχουμε σήμερα, Δευτέρα 20 Ιουνίου, στο πρόγραμμα για τις αθλητικές μεταδόσεις.

Συγκεκριμένα, αναμετρήσεις δεν υπάρχουν ούτε σε ποδόσφαιρο ούτε σε μπάσκετ και έτσι πάμε στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Υγρού στίβου.

Από κει και πέρα, έχουμε και τένις με το WTA 500 Eastbourne να είναι αυτό που συγκεντρώνει πάνω του τα περισσότερα βλέμματα.

Δείτε αναλυτικά τις αθλητικές μεταδόσεις για τη Δευτέρα 20 Ιουνίου:

 

Δευτέρα 20 Ιουνίου
01:00 COSMOTE SPORT 7 HD NBA TV 2021-22 - Μπάσκετ
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Μπόστον Σέλτικς - Μπάσκετ
15:30 Novasports Prime WTA 500 Eastbourne - Τένις
17:30 Novasports Prime WTA 500 Eastbourne - Τένις
18:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 250 2022 - Τένις
19:30 Novasports Prime WTA 500 Eastbourne - Τένις
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD ATP 250 2022 - Τένις
21:30 Novasports Prime WTA 500 Eastbourne - Τένις

Κατηγορία ΑΛΛΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Η μάχη της Ελλάδας με το Κόσοβο στο Nations League ξεχωρίζει στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (12/6).

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων :

10:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Μπακού, Αζερμπαϊτζάν - Feature Race

12:00 Eurosport 2 Πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού

13:00 Eurosport 2 Κανόε Σλάλομ

13:00 Novasports 5HD WTA 250 Τένις

13:50 ΕΡΤ2, COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2022 Γκραν Πρι Αζερμπαϊτζάν Αγώνας

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Libema Open τένις

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD ERC 2022 SS13 Swietajno 2, Πολωνία

16:00 ALPHA, Novasports Prime Β. Ιρλανδία – Κύπρος UEFA Nations League

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μαγδεμβούργο - Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD ERC SS14 Milki 2 Power Stage, Πολωνία

19:00 ΕΡΤ Sports 1 Fly Olympia - Street Pole Vault (Αρχαία Ολυμπία) Στίβος

19:00 Novasports 2HD Β. Μακεδονία – Γιβραλτάρ UEFA Nations League

19:00 Novasports 1HD Γεωργία – Βουλγαρία UEFA Nations League

19:00 Novasports Prime Νορβηγία – Σουηδία UEFA Nations League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Μπανταλόνα ACB Liga Endesa

20:00 ΕΡΤ3 Προμηθέας Πάτρας - ΚΑΕ Λάρισα Basket League

21:30 Novasports 4HD Αρμάνι Μιλάνο - Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A

21:45 Novasports Start Μάλτα - Σαν Μαρίνο UEFA Nations League

21:45 Novasports 5HD Σλοβενία – Σερβία UEFA Nations League

21:45 Novasports 3HD Ελβετία – Πορτογαλία UEFA Nations League

21:45 Novasports 2HD Ισπανία – Τσεχία UEFA Nations League

21:45 Novasports 1HD Λεπτό προς λεπτό UEFA Nations League

21:45 ALPHA, Novasports Prime Ελλάδα – Κόσοβο UEFA Nations League

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD World Athletics Continental Tour Gold

Κατηγορία ΑΛΛΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Αυτές είναι οι αθλητικές μεταδόσεις για την Πέμπτη 12 Μαΐου!

Λίγες αλλά ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις έχει το πρόγραμμα για τις αθλητικές μεταδόσεις, σήμερα Πέμπτη 12 Μαΐου.

Συγκεκριμένα, δεν υπάρχει ελληνικό ενδιαφέρον στα ποδοσφαιρικά, ωστόσο έχουμε… μάχες της Premier League και στη La Liga.

Στα μπασκετικά το πράγμα αλλάζει αφού η δράση στα playoff του NBA συνεχίζεται με δύο αγώνες, στους οποίος δίνει φυσικά το παρών ο Γιάννης Αντετοκούνμπο.

Οι Μπόστον Σέλτικς, υποδέχονται τους Μιλγουόκι Μπακς με τη σειρά στο 2-2, ενώ οι Μέμφις Γκρίζλις θα φιλοξενήσουν τους Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς, με τους δεύτερους να θέλουν μία νίκη για να περάσουν στον επόμενο γύρο.

 

Παρακάτω αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις για την Πέμπτη 12 Μαΐου:

 

01:00 COSMOTE SPORT 7 HD NBA TV 2021-22 - Μπάσκετ
02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μπόστον Σέλτικς - Μιλγουόκι Μπακς - Μπάσκετ
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD NBA Playoffs 2022 - Μπάσκετ
04:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μέμφις Γκρίζλις - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Μπάσκετ
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2022 - Τένις
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2022 - Τένις
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2022 - Τένις
19:30 Novasports 6HD WTA 1000 Internationali BNL d'Italia - Τένις
20:00 Novasports Prime Ρεάλ Σοθιεδάδ - Κάδιθ - Ποδόσφαιρο
21:30 Novasports 3HD Αντερλεχτ - Αντβέρπ - Ποδόσφαιρο
21:30 Novasports 6HD WTA 1000 Internationali BNL d'Italia - Τένις
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ - Άρσεναλ - Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 1HD Ράγιο Βαγιεκάνο - Βιγιαρεάλ - Ποδόσφαιρο
22:30 Novasports Prime Ρεάλ Μαδρίτης - Λεβάντε - Ποδόσφαιρο

Κατηγορία ΑΛΛΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Αυτές είναι οι αθλητικές μεταδόσεις για την Τετάρτη 27 Απριλίου 2022!

Φουλ δράση έχουμε σήμερα, Τετάρτη 27 Απριλίου, στο πρόγραμμα για τις αθλητικές μεταδόσεις, που θα ικανοποιήσει και τους πιο απαιτητικούς.

Αρχικά στα δικά μας, έχουμε τους επαναληπτικούς για το Κύπελλο Ελλάδας, ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Λαμία, αλλά φυσικά και το Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ.

Ακόμα ματσάρα στην Αγγλία με τον πρώτο αγώνα των ημιτελικών του Champions League, με τη Λίβερπουλ να υποδέχεται τη Βιγιαρεάλ.

Στα μπασκετικά, δράση έχουμε στη Basket League, αλλά το μεγάλο ενδιαφέρον πέφτει αναμφίβολα στη Euroleague εκεί που ο Ολυμπιακός δίνει τον πρώτο του αγώνα στην έδρα της Μονακό, με τη σειρά των playoff να βρίσκεται στο 1-1.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις

 

01:00 COSMOTE SPORT 7 HD NBA TV 2021-22 - Μπάσκετ
02:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μαϊάμι Χιτ - Ατλάντα Χοκς - Μπάσκετ
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD NBA Playoffs 2022 - Μπάσκετ
03:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κορίνθιανς - Μπόκα Τζούνιορς - Ποδόσφαιρο
03:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φλουμινένσε - Ούνιον Σάντα Φε - Ποδόσφαιρο
04:30 COSMOTE SPORT 7 HD NBA TV 2021-22 - Μπάσκετ
05:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φοίνιξ Σανς - Νιου Όρλιανς Πέλικανς - Μπάσκετ
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
15:30 ΕΡΤ3 Θεσπρωτός - Βέροια - Ποδόσφαιρο
15:30 ΕΡΤ Sports 2 ΠΑΟΚ Β' - Λάρισα - Ποδόσφαιρο
15:30 ΕΡΤ Sports 3 ΑΕ Καραϊσκάκης - Λεβαδειακός - Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ώρα Κυπέλλου - Ποδόσφαιρο
17:00 ΕΡΤ Sports 1 ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας - Μπάσκετ
18:00 COSMOTE SPORT 3 HD ΠΑΣ Λαμία - Παναθηναϊκός - Ποδόσφαιρο
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
18:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ώρα Κυπέλλου - Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 5 HD Φιορεντίνα - Ουντινέζε - Ποδόσφαιρο
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαλερνιτάνα - Βενέτσια - Ποδόσφαιρο
19:15 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας - Μπάσκετ
20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο
20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ώρα Κυπέλλου - Ποδόσφαιρο
21:00 Novasports 5HD Τσεντέβιτα - Μπούρσασπορ - Μπάσκετ
21:15 COSMOTE SPORT 8 HD Μπολόνια - Ίντερ - Ποδόσφαιρο
21:15 COSMOTE SPORT 9 HD Αταλάντα - Τορίνο - Ποδόσφαιρο
21:30 Novasports 4HD Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα - Μπάσκετ
21:30 Novasports 6HD Βαλένθια - Μετροπολιτάν - Μπάσκετ
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD UEFA Champions League 2021-22 - Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ώρα Κυπέλλου - Ποδόσφαιρο
22:00 MEGA Λίβερπουλ - Βιγιαρεάλ - Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports Prime Μονακό - Ολυμπιακός - Μπάσκετ

Κατηγορία ΑΛΛΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας, Δευτέρα 11/4.

Αναλυτικά:

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Monte Carlo

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 Monte Carlo

20:00 ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ολυμπιακός Basket League

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ Τουρκικό Πρωτάθλημα

21:30 Novasports 3HD
Μπρέσια – Πάρμα Serie B

21:45 Novasports 2HD
Χάντερσφιλντ – Λούτον EFL Championship

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A

22:00 Novasports Start
Αλμερία – Πονφεραδίνα Β' Ισπανίας

22:00 Novasports 1HD
Ράγιο Βαγιεκάνο – Βαλένθια La Liga

Κατηγορία ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

Αυτές είναι οι αθλητικές μεταδόσεις για την Παρασκευή 8 Απριλίου!

Πολλά και ενδιαφέροντα παιχνίδια έχει σήμερα, Παρασκευή 8 Απριλίου, το πρόγραμμα για τις αθλητικές μεταδόσεις.

Πιο συγκεκριμένα πολλές είναι οι επιλογές στο ποδόσφαιρο με τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα να παίζουν μπάλα και να ζεσταίνονται ενόψει του Σαββατοκύριακου.

Φυσικά το σημερινό πρόγραμμα των μεταδόσεων έχεις και μπασκετικές επιλογές με τον μαγικό κόσμο του NBA αλλά και τους αγώνες της Euroleague από τους οποίους ξεχωρίζει η μάχη του Παναθηναϊκού στην Πόλη ενάντια στην Φενέρ.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις για την Παρασκευή 8 Απριλίου:

00:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
01:00 COSMOTE SPORT 7 HD NBA TV 2021-22 - Μπάσκετ
01:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φορταλέζα - Κόλο Κόλο - Ποδόσφαιρο
02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μιλγουόκι Μπακς - Μπόστον Σέλτικς - Μπάσκετ
03:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μετροπολιτάνος - Λανούς - Ποδόσφαιρο
04:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ντένβερ Νάγκετς - Μέμφις Γκρίζλις - Μπάσκετ
05:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Λος Άντζελες Λέικερς - Μπάσκετ
05:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2022 - Heineken Australian Grand Prix - Μηχανοκίνητα
06:00 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1, GP Αυστραλία, 1ες ελεύθερες δοκιμές - Μηχανοκίνητα
06:30 COSMOTE SPORT 7 HD NBA TV 2021-22 - Μπάσκετ
08:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2022 - Heineken Australian Grand Prix - Μηχανοκίνητα
09:00 ΕΡΤ Sports 1 Formula 1, GP Αυστραλία, 2ες ελεύθερες δοκιμές - Μηχανοκίνητα
16:55 COSMOTE SPORT 8 HD Moto2 2022 - Μηχανοκίνητα
17:00 ΕΡΤ Sports 2 Χανιά - Ελευθερία Μοσχάτου - Μπάσκετ
17:50 COSMOTE SPORT 8 HD MotoGP 2022 - Μηχανοκίνητα
18:50 COSMOTE SPORT 8 HD Moto3 2022 - Μηχανοκίνητα
19:15 ΕΡΤ3 Φοίνικας Σύρου - Ολυμπιακός - Βόλεϊ
19:30 Novasports 2HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Χάνσα Ροστόκ - Ποδόσφαιρο
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
20:00 ΕΡΤ Sports 2 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός - Μπάσκετ
20:00 Novasports Prime Φενέρμπαχτσε - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μπάσκετ
21:10 COSMOTE SPORT 8 HD Moto2 2022 - Μηχανοκίνητα
21:30 Novasports 3HD Στουτγάρδη - Ντόρτμουντ - Μπάσκετ
21:45 Novasports 5HD Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάγερν Μονάχου - Μπάσκετ
22:00 Novasports 1HD Σεβίλλη - Γρανάδα - Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 2HD Ερυθρός Αστέρας - Αναντολού Εφές - Μπάσκετ
22:00 Novasports 4HD Μονακό - Αλμπα Βερολίνου - Μπάσκετ
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νιούκαστλ - Γουλβς - Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 - Τένις
22:00 Novasports News Λοριάν - Σεντ Ετιέν - Ποδόσφαιρο
22:05 COSMOTE SPORT 8 HD MotoGP 2022 - Μηχανοκίνητα
22:15 COSMOTE SPORT 9 HD Ζιλ Βισέντε - Μορεϊρένσε - Ποδόσφαιρο
23:05 COSMOTE SPORT 8 HD Moto3 2022 - Μηχανοκίνητα

Κατηγορία ΑΛΛΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Το αναλυτικό πρόγραμμα των αναμετρήσεων και τις μεταδόσεις της 25ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Betsson Super League 2 γνωστοποίησε η διοργανώτρια αρχή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:


Α ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.03.2022 (14:30)
Καρδίτσας, Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ / ΕΡΤ 3


Βέροια, ΝΠΣ Βέροια – Ολυμπιακός ΣΦΠ Β / ERTSPORTS

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.03.2022 (14:45)
Ανθή Καραγιάννη, ΑΟ Καβάλα – Νίκη Βόλου
Ηγουμενίτσας, Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου
Α ΔΑΚ Κατερίνης, Πιερικός – ΑΟ Τρίκαλα
Μακεδονικού, Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
Καυτανζόγλειο, ΠΟΤ Ηρακλής – Πανσερραϊκός


ΚΥΡΙΑΚΗ 20.03.2022 (17:00)
Ξάνθη Arena, ΑΟ Ξάνθη – ΠΑΟΚ Β / ERTSPORTS

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Β ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.03.2022 (14:45)
Ασπροπύργου, Παναθηναϊκός Β – Διαγόρας
Γ. Καμάρας, ΑΕΚ Β – ΑΠΣ Ζάκυνθος

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.03.2022 (14:45)
Μεσσήνης, Καλαμάτα – Χανιά / ERTSPORTS
Λιβαδειάς, Λεβαδειακός – Ηρόδοτος
ΔΑΚ Γάλλου, Επισκοπή – Καλλιθέα
Ρόδου, Ρόδος – Αιγάλεω
Αγίων Αναργύρων, Καραϊσκάκης Αρτας – Αστέρας Βλαχιώτη
Μ. Κρητικόπουλος, Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας

Ρεπό: Εργοτέλης

Κατηγορία SUPER LEAGUE 2

Αυτές είναι οι Αθλητικές μεταδόσεις για την Τετάρτη 16 Μαρτίου 2022!

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα για τις αθλητικές μεταδόσεις σήμερα, Τετάρτη 16 Μαρτίου!

Στο Champions League η φάση των «16» ρίχνει αυλαία με δύο πολύ ενδιαφέροντες ρεβάνς. Γιουβέντους και Βιγιαρεάλ έχουν αφήσει ανοικτούς λογαριασμούς από το πρώτο παιχνίδι, ενώ θεωρητικά πιο εύκολη αποστολή έχει η Τσέλσι, μετά το 2-0 κόντρα στη Λιλ.

Από ‘κει και πέρα, υπάρχει δράση σε Premier League και Bundesliga.

Φυσικά, όσοι είναι fun του… ξενυχτιού, η δράση το NBA δε σταματά ποτέ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

00:00 Novasports 6HD Σάκκαρη - Σαβίγ - Τένις
00:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2022 ATP Masters 1000 - Τένις
01:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ορλάντο Μάτζικ - Μπρούκλιν Νετς - Μπάσκετ
02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Όρλιανς Πέλικανς - Φοίνιξ Σανς - Μπάσκετ
02:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα - Αμέρικα Μινέιρο - Ποδόσφαιρο
03:30 COSMOTE SPORT 7 HD NBA TV 2021-22 - Μπάσκετ
04:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2022 ATP Masters 1000 - Τένις
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Συνέντευξη Τύπου - Ποδόσφαιρο
15:00 Novasports Prime Άρης - ΠΑΟΚ - Ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βάκιφμπανκ - Ρεζόφ - Βόλεϊ
19:00 Novasports 5HD Ανκαρα - Ανδόρα - Μπάσκετ
19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νταρουσάφακα - Μανρέσα - Μπάσκετ
19:30 Novasports 3HD Μάιντς - Ντόρτμουντ - Ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Κλουζ - Προμετέι - Μπάσκετ
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2022 ATP Masters 1000 - Τένις
21:30 Novasports 4HD Παρτίζαν - Μετροπολιτάν - Μπάσκετ
21:30 Novasports 5HD Βίρτους Μπολόνια - Τσεντέβιτα - Μπάσκετ
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράιτον - Τότεναμ - Ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Γιαστρέμπσκι Βέγκελ - Γιαστρέμπσκι Βέγκελ - Βόλεϊ
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους - Βιγιαρεάλ - Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λιλ - Τσέλσι - Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπασκόνια - Μπαρτσελόνα - Μπάσκετ
22:00 MEGA Γιουβέντους - Βιγιαρεάλ - Ποδόσφαιρο
22:15 COSMOTE SPORT 5 HD Άρσεναλ - Λίβερπουλ - Ποδόσφαιρο

 

Κατηγορία ΑΛΛΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Με τηλεοπρική κάλυψη τα παιχνίδια Χανίων και Ηροδότου

Η ΕΡΤ γνωστοποίησε της τηλεοπτικές μεταδόσεις για την 25η αγωνιστική της sl2 και σε αυτές βρίσκονται το Λεβαδειακός - Ηρόδοτος και το Καλαμάτα - Χανιά.

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της 25ης αγωνιστικής:

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19 Μαρτίου

Αν. Καρδίτσας - ΑΕΛ (14.45 ΕΡΤ3)

Βέροια - Ολυμπιακός Β (17.00 ΕΡΤ3)

Κυριακή 20 Μαρτίου

Ξάνθη - ΠΑΟΚ Β (17.00 ERTSPORTS)

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 19 Μαρτίου

Παναθηναϊκός Β - Διαγόρας (14.45 ERTSPORTS)

Κυριακή 20 Μαρτίου

Καλαμάτα - Χανιά (14.45 ΕΡΤ3)

Λεβαδειακός - Ηρόδοτος (14.45 ERTSPORTS)

Κατηγορία SUPER LEAGUE 2
Σελίδα 1 από 5

 

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ειδησεογραφικό Τμήμα  info@prismanews.gr  

Αθλητικό Τμήμα  info@prismasport.gr 

Τμήμα Πωλήσεων  marketing@prismanews.gr