Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Αθλητικές μεταδόσεις για την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου!

Κυριακή, 26 Σεπτεμβρίου 2021 12:00

Αυτές είναι οι αθλητικές μεταδόσεις για την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου, με φουλ δράση στα κορυφαία πρωταθλήματα του κόσμου.Γεμάτο δράση είναι και το σημερινό πρόγραμμα, για τις αθλητικές μεταδόσεις, για την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου.

Τα καλύτερα πρωταθλήματα τις Ευρώπης με πολλούς και ενδιαφέροντες αγώνες παίζουν σήμερα Κυριακή, 26 Σεπτεμβρίου, ενώ παράλληλα πλούσια είναι η αγωνιστική δράση και για το πρωτάθλημα της Super League 1.

Με την 4η αγωνιστική του Ελληνικού πρωταθλήματος να ξεκινάει, τα βλέμματα όλα είναι στραμμένα στο μεγάλο ντέρμπι των Δικεφάλων στην Τούμπα, εκεί όπου ΠΑΟΚ και ΑΕΚ θα κοντραριστούν στις 20:30.

Από το σημερινό πρόγραμμα των μεταδόσεων ξεχωρίζει φυσικά και το ραντεβού με την ιστορία που έχει η Μαρία Σάκκαρη στον μεγάλο τελικό του Ostrava Open, εκεί όπου θα αντιμετωπίσει στις 15:30 την Κονταβέιτ.

Παρακάτω αναλυτικά οι μεταδόσεις για την Κυριακή 26  Σεπτεμβρίου:

 

09:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 2021 - Μηχανοκίνητα
11:15 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 - Μηχανοκίνητα
11:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 - Τένις
13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους - Σαμπντόρια - Ποδόσφαιρο
13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γιουβέντους - Σαμπντόρια - Ποδόσφαιρο
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μπέτις - Μανρέσα - Μπάσκετ
14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σεντ Μίρεν - Αμπερντίν - Ποδόσφαιρο
14:00 Eurosport 2 Motocross Εθνών - Μηχανοκίνητα
14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντιναμό Μόσχας - Ρουμπίν Καζάν - Ποδόσφαιρο
14:00 Novasports Prime Μπορντό - Ρεν - Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 3HD Ντιναμό Δρέσδης - Βέρντερ Βρέμης - Ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 4HD Ουνιόν Σ. Ζιλουάζ - Αντβέρπ - Ποδόσφαιρο
14:55 ΕΡΤ2 Formula 1 2021 - Grand Prix Ρωσίας - Μηχανοκίνητα
15:00 Novasports 1HD Μαγιόρκα - Οσασούνα - Ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 - Grand Prix Ρωσίας - Μηχανοκίνητα
15:30 Eurosport 2 Motocross Εθνών - Μηχανοκίνητα
16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουντινέζε - Φιορεντίνα - Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαουθάμπτον - Γουλβς - Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουντινέζε - Φιορεντίνα - Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Έμπολι - Μπολόνια - Ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σασουόλο - Σαλερνιτάνα - Ποδόσφαιρο
16:30 Novasports 3HD Μπόχουμ - Στουτγάρδη - Ποδόσφαιρο
16:30 ΕΡΤ3 Α1 Supercup - Μπάσκετ
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 - Τένις
17:00 Eurosport 2 Motocross Εθνών - Μηχανοκίνητα
17:15 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα - Λεβάντε - Ποδόσφαιρο
18:00 Novasports 2HD Κλερμόν - Μονακό - Ποδόσφαιρο
18:15 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Λαμία 1964 - Παναιτωλικός - Ποδόσφαιρο
18:30 Novasports 3HD Φράιμπουργκ - Αουγκσμπουργκ - Ποδόσφαιρο
18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άρσεναλ - Τότεναμ - Ποδόσφαιρο
18:30 Eurosport 2 Superbike Ισπανία - Μηχανοκίνητα
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λάτσιο - Ρόμα - Ποδόσφαιρο
19:00 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις
19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κρασνοντάρ - Σότσι - Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Σοθιεδάδ - Ελτσε - Ποδόσφαιρο
19:30 Novasports Start Ράγιο Βαγιεκάνο - Κάδιθ - Ποδόσφαιρο
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντα Κλάρα - Μπράγκα - Ποδόσφαιρο
20:15 COSMOTE SPORT 7 HD Νταρουσάφακα - Φενέρμπαχτσε - Μπάσκετ
20:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ - ΑΕΚ - Ποδόσφαιρο
20:30 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός - Ποδόσφαιρο
21:00 ΕΡΤ3 Α1 Supercup - Μπάσκετ
21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Ομπραντόιρο - Μπάσκετ
21:00 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις
21:30 Novasports Start Τερνάνα - ΣΠΑΛ - Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 2HD Μαρσέιγ - Λανς - Ποδόσφαιρο
21:45 Novasports 5HD Τρέντο - Βίρτους Μπολόνια - Μπάσκετ
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι - Κάλιαρι - Ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις - Χετάφε - Ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σιάτλ Στορμ - Φοίνιξ Μέρκιουρι - Μπάσκετ
23:00 Eurosport 1 Laver Cup - Τένις

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Σχετικά Άρθρα