Σάββατο, 18 Ιανουαρίου 2020

ΕΚΑΣΚ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Παρασκευή, 11 Ιανουαρίου 2019 16:49 Γράφτηκε από τον

Επιστροφή στην δράση με το πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΚ να ξεκινά έπειτα από την παύση των γιορτών.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των πρωταθλημάτων:

12/01/19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12/01/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

12/01/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

12/01/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

12/01/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

12/01/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ AOK XANΙΑ

12/01/19 ΛΙΝΤΟ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

12/01/19 ΛΙΝΤΟ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

12/01/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

13/01/19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

13/01/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

13/01/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

13/01/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13/01/19 Β.Α.Κ. 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

13/01/19 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13/01/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ2 Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ

13/01/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ AOK XANΙΑ ΑΣΚΗΣΗ

13/01/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ AOK XANΙΑ ΟΑΧ 2

13/01/19 ΛΙΝΤΟ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13/01/19 ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13/01/19 ΛΙΝΤΟ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

13/01/19 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟΗ ΟΑΣΗ

13/01/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

13/01/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13/01/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

13/01/19 ΣΗΤΕΙΑΣ 12:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

13/01/19 ΣΟΥΔΑΣ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

13/01/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ BC

13/01/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

13/01/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)