Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020

ΕΚΑΣΚ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Παρασκευή, 11 Ιανουαρίου 2019 16:49 Γράφτηκε από τον

Γνωστοποιήθηκαν οι διαιτητές των αναμετρήσεων της ΕΚΑΣΚ για το Σαββατοκύριακο 12-13/1/2019.

Αναλυτικά:


Διαιτητής Α Διαιτητής Β Σχόλια Αγώνας
13-01-2019 20:00 Ρέθυμνο Εφήβων Χριστινάκης Νώντας Θεοδωράκης Στάθης

ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
13-01-2019 19:00 Χερσόνησος Κορασίδων Ζοφοριανάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
13-01-2019 18:00 Ιεράπετρα Εφήβων Χατζημάρκος Δημήτρης Ξενάκης Μιχάλης

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13-01-2019 18:00 Λίντο Κορασίδων Χιωτάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
13-01-2019 18:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Μπανασάκης Θοδωρής Πολυχρονάκης Άρης

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
13-01-2019 17:00 Κλαδισός Εφήβων Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρόπουλος Κώστας

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣΚΗΣΗ
13-01-2019 17:00 Χερσόνησος Εφήβων Ζοφοριανάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
13-01-2019 16:00 Αλικαρνασσός Παίδων Μπανασάκης Θοδωρής Πολυχρονάκης Άρης

ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13-01-2019 16:00 Λίντο Εφήβων Βαρελτζή Αργυρώ Τσικριτσάκη Βασιλική

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
13-01-2019 16:00 Νεάπολη Παίδων Βαλούρδος Μιχάλης Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ
13-01-2019 15:00 Σούδα Παίδων Καμπίτσης Μιχάλης Φλουρής Νίκος

ΚΥΔΩΝ 2 - Ο.Φ.Σ ΧΑΝΙΩΝ
13-01-2019 15:00 Κλαδισός Κορασίδων Αρτεμάκη Δόμνα Τσεκούρας Βαγγέλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
13-01-2019 14:00 Β.Α.Κ Παίδων Τσίγκου Μαρία Χιωτάκης Νίκος

ΟΦΗ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
13-01-2019 14:00 Ταυρωνίτης Παίδων Ξυλάς Δημήτρης Σιβαρόπουλος Μανώλης

ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΧΑΝΙΑ BC
13-01-2019 14:00 Λίντο Εφήβων Βαρελτζή Αργυρώ Τσικριτσάκη Βασιλική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13-01-2019 12:30 Σητεία Παίδων Βαλούρδος Μιχάλης Μαλλιαράκη Μαρίνα

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
13-01-2019 12:00 Ρέθυμνο Κορασίδων Σταυρουλάκης Μανώλης Νικολιδάκη Θεοδώρα

ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13-01-2019 11:00 Κλαδισός Παίδων Κουλιεράκη Χρύσα Μαρινάκης Θεοχάρης

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΟΑΧ 2
13-01-2019 10:00 Ρέθυμνο Παίδων Καθαράκης Βασίλης Σταμάτης Χρήστος

ΑΓΟΡ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
12-01-2019 20:30 Ιεράπετρα Εργασιακό Βαλούρδος Μιχάλης Δασκαλάκης Παναγιώτης

X-BANKERS - ΑΓΡ. Μ.
12-01-2019 20:00 Αλικαρνασσός Παίδων Καρανικόλα Αλεξάνδρα Καλαϊτζάκη Βασιλική

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
12-01-2019 20:00 Λίντο Ανδρών Μακρής Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
12-01-2019 19:00 Κλαδισός Ανδρών Καμπίτσης Μιχάλης Τσεκούρας Βαγγέλης

ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
12-01-2019 18:00 Ακρωτήρι Ανδρών Χριστινάκης Νώντας Κουλιεράκη Χρύσα

ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12-01-2019 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσαπρακάκης Χρήστος

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
12-01-2019 18:00 Λίντο Ανδρών Σκανδαλάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
12-01-2019 17:00 Κλαδισός Ανδρών Κώτσου Λία Σταυρουλάκης Μανώλης

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
12-01-2019 17:00 Χερσόνησος Παίδων Ξενάκης Μιχάλης Βαρελτζή Αργυρώ

ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

12-01-2019 16:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων Καρανικόλα Ρένα Χιωτάκης Νίκος

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
12-01-2019 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων Τσικριτσάκη Βασιλική Αϊβαλιώτης Ανδρέας

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)