ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου Κύριο

Πριν από λίγο, η ΕΠΣΗ έκανες γνωστούς τους διαιτητές που ορίστηκαν για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου, σε όλες τις κατηγορίες που έχουν αναμετρήσεις.

Αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία
(35η αγωνιστική)

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 -Τζανακάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Σαμιωτάκης Ε.

ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Κώστας Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Θέμελη Π.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Μουρτζάκης Ι., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Σιγανού Γ.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Κασαπάκης Κ., Δασκαλάκης Α., Ελευθεράκης Σ.

ΖΑΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΖΑΡΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 -Παπαδάκης Φ., Παπαδακάκης Γ., Μαστορίδης Δ.

ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Σταυρακάκη Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Μάτσας Κ.

ΓΟΡΤΥΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Ζερβάκης Ε. Γ., Παπαδάκης Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Α2 Κατηγορία
(29η αγωνιστική)

ΡΑΥΚΟΣ - ΛΙΝΤΟ Σάββατο 22/04/17 17:00 - Βισκαδούρος Μ., Σταυρακάκη Μ., Περτσελάκης Γ.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ Σάββατο 22/04/17 17:00 - Μανδαλενάκης Ε., Κυριακίδης Ρ., Τοπαλιδης Π.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 - Φερετζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Βισκαδούρος Α.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. Σάββατο 22/04/17 17:00 - Χαραλαμπάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σαρόγλου Ε.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 - Κουναλάκης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Πλαίτης Γ.
ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 17:00 - Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τσαμπουράκης Γ.

Γ΄ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ Σάββατο 22/04/17 17:00 - Ελευθεράκης Σ., Βλαχάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.

ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. Σάββατο 22/04/17 17:00 - Δρακουλάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γενετζάκης Ε.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΧΕΙΜΑΡΟΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 -Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Καρατζάς Γ., Ζαφείρης Α., Δρακάκης Α.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΡΟΚΑ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Κυριακίδης Ρ., Σαβουιδάκης Σ., Φανουράκη Μ.

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Μπλαβάκης Ε., Σταυρακάκη Μ., Στέφα Ά.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)

ΙΝΙ - ΓΩΝΙΕΣ Κυριακή 23/04/17 17:00 - Χναράκης Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σπαθαράκης Γ