Πέμπτη, 27 Φεβρουαρίου 2020

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΗ για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο

Τρίτη, 07 Ιανουαρίου 2020 09:56 Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου (11/01/2020 και 12/01/2020) για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ

Δείτε αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(17η αγωνιστική)

ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΑΛΙΩΝ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ ΑΕΚ Κυριακή 12/01/20 15:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 12/01/20 15:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΡΤΥΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαιώμα Στη Ζωή"
(16η αγωνιστική)

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ Σάββατο11/1/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΒΟΝΗ Σάββατο11/1/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΓΟΥΒΕΣ Σάββατο11/1/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ Σάββατο11/1/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 12/1/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΦΑΙΣΤΟΣ Κυριακή 12/1/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ Κυριακή 12/1/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΕΓΟΗ Κυριακή 12/1/2020
ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ Κυριακή 12/1/2020

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΜΟΧΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 12/01/20 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 12/01/20 11:00
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 12/01/20 15:00

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΡΑΥΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΔΑΦΝΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΟΦΑΜ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΕΓΟΗ Σάββατο 11/01/20 15:00

Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(13η αγωνιστική)

ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 11/01/20 15:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 11/01/20 18:00
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΓΑΡΙΠΑ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 12/01/20 12:00
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 12/01/20 15:00

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)