Σάββατο, 07 Δεκεμβρίου 2019

Πλούσια δράση στα γήπεδα της ΕΠΣΗ το Σάββατο και την Κυριακή, το πρόγραμμα

Τρίτη, 19 Νοεμβρίου 2019 12:30 Γράφτηκε από την

Πλούσια δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΗ το Σάββατο 23 και την Κυριακή 24/11.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου, το οποίο ενδέχεται να έχει αλλαγές τις επόμενες ημέρες.

Α1 ΕΠΣΗ «Χαμόγελο του Παιδιού»
(12η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11

ΩΡΑ 15:00

ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΜΑΛΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11

ΩΡΑ 15:00

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ ΕΛΙΑΣ 
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΘΡΑΨΑΝΟΥ 
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΕΚ
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΟΙΡΩΝ 
ΖΑΡΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΖΑΡΟΥ 

Α2 ΕΠΣΗ
(11η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11

ΩΡΑ 15:00

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΙΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 
ΒΟΝΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ 
ΠΗΓΑΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ ΠΟΑ 
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΣΗΜΙ ΑΣΙΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11

ΩΡΑ 15:00 

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ 
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 
ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΛΙΝΤΟ 

Β1 ΕΠΣΗ

(9η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11

ΩΡΑ 15:00

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ 
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11

ΩΡΑ 11:00

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ 
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

ΩΡΑ 15:00

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΓΟΗ 
ΜΟΧΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΟΧΟΥ 

Β2 ΕΠΣΗ
(9η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11

ΩΡΑ 15:00

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΛΙΝΤΟ
ΡΑΥΚΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11

ΩΡΑ 12:00

ΟΦΑΜ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΕΓΟΗ 
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΕΣΩΝ 

ΩΡΑ 15:00

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ 
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ 

Γ΄ΕΠΣΗ

(8η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11

ΩΡΑ 15:00

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΡΟΔΙΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 

ΩΡΑ 18:00

ΙΝΙ - ΓΑΡΙΠΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11

ΩΡΑ 13:00

ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ 

ΩΡΑ 15:00

ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΑΓ. ΔΕΚΑ 

Παίζουμε μπάλα και στο facebook, ακολουθήστε μας!

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)