Κυριακή, 09 Αυγούστου 2020

Β2 ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα των αγώνων από την 12η μέχρι την 22η αγωνιστική

Πέμπτη, 05 Δεκεμβρίου 2019 10:44 Γράφτηκε από την

Από την επιτροπή πρωταθλήματος της ΕΠΣΗ έγινε γνωστό το πρόγραμμα του β΄γύρου για τη Β2 ΕΠΣΗ από την 12η μέχρι την 22η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑΜ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΟΦΑΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 11:00 ΔΕΙΛΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΚ – ΔΑΦΝΕΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑΜ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 11:00 ΑΟΚ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 11:00 ΟΦΑΜ – ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΡΑΥΚΟΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΔΕΙΛΙΝΑ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 10:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 11:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 11:00 ΟΦΑΜ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΔΕΙΛΙΝΑ – ΟΦΑΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΑΟΚ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΕΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑΜ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΚ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΔΕΙΛΙΝΑ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΔΕΙΛΙΝΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑΜ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΤΥΛΙΣΟΣ – ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΔΕΙΛΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΚ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

Παίζουμε μπάλα και στο facebook, ακολουθήστε μας!

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)