Παρασκευή, 05 Ιουνίου 2020

Δ. Φραγκιαδάκης: «Ήταν ένα παιχνίδι που πήγε καθαρά στην δύναμη»

Δευτέρα, 04 Νοεμβρίου 2019 16:40 Γράφτηκε από τον

Ήττα με 2-1 γνώρισε το Λίντο στην έδρα της Αγίας Βαρβάρας "Ψητοπωλείο Μαγεύματα", με ανατροπή του σκορ, για την 8η αγωνιστική της Α2 ΕΠΣΗ.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με γκολ του Χριστοφή στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρος, όμως στην επανάληψη δέχθηκαν δύο γκολ σε τέσσερα λεπτά χάνοντας το παιχνίδι.

Ο προπονητής του Λίντο, Δαυίδ Φραγκιαδάκης, έκανε δηλώσεις στο Prismasport.gr, όπου και δήλωσε χαρακτηριστικά:

"Ήταν ένα παιχνίδι που πήγε καθαρά στην δύναμη, υπό μια σχετική ανοχή των διαιτητών.
Ενώ παλεύαμε το παιχνίδι και ήμασταν ανώτεροι,  δεχθήκαμε δύο γκολ από στημένες φάσεις, δύο εκ των πολλών στημένων φάσεων εις βάρος μας.
Ευχαριστούμε πολύ την Αγία Βαρβάρα για την φιλοξενία και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα."