Τετάρτη, 26 Φεβρουαρίου 2020

Το πρόγραμμα του β' γύρου στην Α2 ΕΠΣΗ

Δευτέρα, 13 Ιανουαρίου 2020 17:40 Γράφτηκε από τον

Γνωστό έγινε από την ΕΠΣΗ το πρόγραμμα του β' γύρου στην Α2 ΕΠΣΗ.

Ο δεύτερος γύρος ξεκινά αυτό το Σαββατοκύριακο και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 31/5.

Αναλυτικά η ενημέρωση της ΕΠΣΗ:

Σας Γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων  και σας  υπενθυμίζουμε ότι το  Γηπεδούχο  Σωματείο  υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία  γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ. 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΓΟΥΒΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΛΙΝΤΟ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΕΓΟΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΙΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΡΟΥΒΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΗΜΙ 

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ  1/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΓΟΥΒΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΒΟΝΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΑΣΙΤΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΕΓΟΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΔΙΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2020 

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΛΙΝΤΟ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΗΜΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΓΟΥΒΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΔΙΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΒΟΝΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΙΤΕΣ 

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΕΓΟΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 18:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΗΜΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΛΙΝΤΟ 

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΙΤΕΣ 

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ – ΓΟΥΒΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:00 ΛΙΝΤΟ – ΕΓΟΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΔΙΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΒΟΝΗ 

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΛΙΝΤΟ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΣΗΜΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΣΙΤΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ  21/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΡΟΥΒΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΓΟΥΒΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΒΟΝΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΕΓΟΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΙΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΒΟΝΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/3/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΛΙΝΤΟ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΣΙΤΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 

 

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΡΟΥΒΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΕΓΟΗ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣΗΜΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΙΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

 

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΒΟΝΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΛΙΝΤΟ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΑΣΙΤΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ 

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 25/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΡΟΥΒΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΓΟΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΗΜΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/4/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΛΙΝΤΟ 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΒΟΝΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΔΙΑΣ 

 

31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/5/2020 

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ  ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΑΣΗΜΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΔΩΡΙΕΑΣ

 

32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2020 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΒΟΝΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΔΙΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΕΓΟΗ 

 

33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΛΙΝΤΟ – ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΓΟΥΒΕΣ – ΑΣΙΤΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΒΟΡΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΑΣΗΜΙ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ – ΡΟΥΒΑΣ 

 

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/5/2020

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΒΟΝΗ – ΛΙΝΤΟ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΓΟΥΒΕΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΙΤΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΙΤΕΣ – ΔΙΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΩΡΙΕΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΕΓΟΗ 

ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ 

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΑΓ.ΒΑΡΒ.ΜΑΓΕΥΜΑΤΑ 

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ