Τρίτη, 17 Σεπτεμβρίου 2019

Το συνολικό πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΗ

Τρίτη, 27 Αυγούστου 2019 00:42 Γράφτηκε από τον

Το Prismasport.gr ήταν το μοναδικό αθλητικό portal που έδωσε το παρών στην κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΗ και σας παραθέτει το συνολικό πρόγραμμα

Αναλυτικά το πρόγραμμα

Aναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 ΕΠΣΗ

1Χ2 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΠΑΟΚ   2×1 ΠΑΟΚ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
3Χ14 ΑΟΤ ΑΛΜΥΡΟΣ   14×3 ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΟΤ
4Χ13 ΔΑΜΑΣΤΑ ΖΑΡΟΣ   13×4 ΖΑΡΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑ
5Χ12 ΓΟΡΤΥΣ ΜΟΙΡΕΣ   12×5 ΜΟΙΡΕΣ ΓΟΡΤΥΣ
6Χ11 ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΕΚ   11×6 ΑΕΚ ΜΙΝΩΙΚΗ
7Χ10 ΠΑΝΟΜ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ   10×7 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΠΑΝΟΜ
8Χ9 ΟΦΑ ΡΩΜΑΝΟΣ   9×8 ΡΩΜΑΝΟΣ ΟΦΑ
  2η Αγωνιστική     15η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
3×1 ΑΟΤ ΤΡΙΤΩΝΙΑ   1×3 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΟΤ
2×4 ΠΑΟΚ ΔΑΜΑΣΤΑ   4×2 ΔΑΜΑΣΤΑ ΠΑΟΚ
14×5 ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΟΡΤΥΣ   5×14 ΓΟΡΤΥΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
13×6 ΖΑΡΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ   6×13 ΜΙΝΩΙΚΗ ΖΑΡΟΣ
12×7 ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΝΟΜ   7×12 ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΕΣ
11×8 ΑΕΚ ΟΦΑ   8×11 ΟΦΑ ΑΕΚ
10×9 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΡΩΜΑΝΟΣ   9×10 ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
  3η Αγωνιστική     16η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
1×4 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΔΑΜΑΣΤΑ   4×1 ΔΑΜΑΣΤΑ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
5×3 ΓΟΡΤΥΣ ΑΟΤ   3×5 ΑΟΤ ΓΟΡΤΥΣ
6×2 ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΑΟΚ   2×6 ΠΑΟΚ ΜΙΝΩΙΚΗ
7×14 ΠΑΝΟΜ ΑΛΜΥΡΟΣ   14×7 ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΝΟΜ
8×13 ΟΦΑ ΖΑΡΟΣ   13×8 ΖΑΡΟΣ ΟΦΑ
9×12 ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΕΣ   12×9 ΜΟΙΡΕΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
10×11 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΕΚ   11×10 ΑΕΚ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
                     
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η. 2019- 2020 Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
                     
  4η Αγωνιστική     17η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
5×1 ΓΟΡΤΥΣ ΤΡΙΤΩΝΙΑ   1×5 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΓΟΡΤΥΣ
4×6 ΔΑΜΑΣΤΑ ΜΙΝΩΙΚΗ   6×4 ΜΙΝΩΙΚΗ ΔΑΜΑΣΤΑ
3×7 ΑΟΤ ΠΑΝΟΜ   7×3 ΠΑΝΟΜ ΑΟΤ
2×8 ΠΑΟΚ ΟΦΑ   8×2 ΟΦΑ ΠΑΟΚ
14×9 ΑΛΜΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ   9×14 ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
13×10 ΖΑΡΟΣ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ   10×13 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΖΑΡΟΣ
12×11 ΜΟΙΡΕΣ ΑΕΚ   11×12 ΑΕΚ ΜΟΙΡΕΣ
  5η Αγωνιστική     18η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
1×6 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΙΝΩΙΚΗ   6×1 ΜΙΝΩΙΚΗ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
7×5 ΠΑΝΟΜ ΓΟΡΤΥΣ   5×7 ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΝΟΜ
8×4 ΟΦΑ ΔΑΜΑΣΤΑ   4×8 ΔΑΜΑΣΤΑ ΟΦΑ
9×3 ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΟΤ   3×9 ΑΟΤ ΡΩΜΑΝΟΣ
10×2 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΠΑΟΚ   2×10 ΠΑΟΚ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
11×14 ΑΕΚ ΑΛΜΥΡΟΣ   14×11 ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΕΚ
12×13 ΜΟΙΡΕΣ ΖΑΡΟΣ   13×12 ΖΑΡΟΣ ΜΟΙΡΕΣ
  6η Αγωνιστική     19η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
7×1 ΠΑΝΟΜ ΤΡΙΤΩΝΙΑ   1×7 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΠΑΝΟΜ
6×8 ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΦΑ   8×6 ΟΦΑ ΜΙΝΩΙΚΗ
5×9 ΓΟΡΤΥΣ ΡΩΜΑΝΟΣ   9×5 ΡΩΜΑΝΟΣ ΓΟΡΤΥΣ
4×10 ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ   10×4 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΔΑΜΑΣΤΑ
3×11 ΑΟΤ ΑΕΚ   11×3 ΑΕΚ ΑΟΤ
2×12 ΠΑΟΚ ΜΟΙΡΕΣ   12×2 ΜΟΙΡΕΣ ΠΑΟΚ
14×13 ΑΛΜΥΡΟΣ ΖΑΡΟΣ   13×14 ΖΑΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
  7η Αγωνιστική     20η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
1×8 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΟΦΑ   8×1 ΟΦΑ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
9×7 ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΝΟΜ   7×9 ΠΑΝΟΜ ΡΩΜΑΝΟΣ
10×6 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΙΝΩΙΚΗ   6×10 ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
11×5 ΑΕΚ ΓΟΡΤΥΣ   5×11 ΓΟΡΤΥΣ ΑΕΚ
12×4 ΜΟΙΡΕΣ ΔΑΜΑΣΤΑ   4×12 ΔΑΜΑΣΤΑ ΜΟΙΡΕΣ
13×3 ΖΑΡΟΣ ΑΟΤ   3×13 ΑΟΤ ΖΑΡΟΣ
14×2 ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΟΚ   2×14 ΠΑΟΚ ΑΛΜΥΡΟΣ
  8η Αγωνιστική     21η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
9×1 ΡΩΜΑΝΟΣ ΤΡΙΤΩΝΙΑ   1×9 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΡΩΜΑΝΟΣ
8×10 ΟΦΑ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ   10×8 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΟΦΑ
7×11 ΠΑΝΟΜ ΑΕΚ   11×7 ΑΕΚ ΠΑΝΟΜ
6×12 ΜΙΝΩΙΚΗ ΜΟΙΡΕΣ   12×6 ΜΟΙΡΕΣ ΜΙΝΩΙΚΗ
5×13 ΓΟΡΤΥΣ ΖΑΡΟΣ   13×5 ΖΑΡΟΣ ΓΟΡΤΥΣ
4×14 ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΛΜΥΡΟΣ   14×4 ΑΛΜΥΡΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑ
3×2 ΑΟΤ ΠΑΟΚ   2×3 ΠΑΟΚ ΑΟΤ
  9η Αγωνιστική     22η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
1×10 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ   10×1 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
11×9 ΑΕΚ ΡΩΜΑΝΟΣ   9×11 ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΕΚ
12×8 ΜΟΙΡΕΣ ΟΦΑ   8×12 ΟΦΑ ΜΟΙΡΕΣ
13×7 ΖΑΡΟΣ ΠΑΝΟΜ   7×13 ΠΑΝΟΜ ΖΑΡΟΣ
14×6 ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ   6×14 ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΛΜΥΡΟΣ
2×5 ΠΑΟΚ ΓΟΡΤΥΣ   5×2 ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΟΚ
4×3 ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΟΤ   3×4 ΑΟΤ ΔΑΜΑΣΤΑ
  10η Αγωνιστική     23η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
11×1 ΑΕΚ ΤΡΙΤΩΝΙΑ   1×11 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΕΚ
10×12 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΜΟΙΡΕΣ   12×10 ΜΟΙΡΕΣ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
9×13 ΡΩΜΑΝΟΣ ΖΑΡΟΣ   13×9 ΖΑΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
8×14 ΟΦΑ ΑΛΜΥΡΟΣ   14×8 ΑΛΜΥΡΟΣ ΟΦΑ
7×2 ΠΑΝΟΜ ΠΑΟΚ   2×7 ΠΑΟΚ ΠΑΝΟΜ
6×3 ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΟΤ   3×6 ΑΟΤ ΜΙΝΩΙΚΗ
5×4 ΓΟΡΤΥΣ ΔΑΜΑΣΤΑ   4×5 ΔΑΜΑΣΤΑ ΓΟΡΤΥΣ
                     
                     
                     
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ.Η. 2019- 2020 Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
                     
  11η Αγωνιστική     24η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
1×12 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΟΙΡΕΣ   12×1 ΜΟΙΡΕΣ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
13×11 ΖΑΡΟΣ ΑΕΚ   11×13 ΑΕΚ ΖΑΡΟΣ
14×10 ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ   10×14 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΛΜΥΡΟΣ
2×9 ΠΑΟΚ ΡΩΜΑΝΟΣ   9×2 ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΟΚ
3×8 ΑΟΤ ΟΦΑ   8×3 ΟΦΑ ΑΟΤ
4×7 ΔΑΜΑΣΤΑ ΠΑΝΟΜ   7×4 ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑ
6×5 ΜΙΝΩΙΚΗ ΓΟΡΤΥΣ   5×6 ΓΟΡΤΥΣ ΜΙΝΩΙΚΗ
  12η Αγωνιστική     25η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
13×1 ΖΑΡΟΣ ΤΡΙΤΩΝΙΑ   11×13 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΖΑΡΟΣ
12×14 ΜΟΙΡΕΣ ΑΛΜΥΡΟΣ   14×12 ΑΛΜΥΡΟΣ ΜΟΙΡΕΣ
11×2 ΑΕΚ ΠΑΟΚ   2×11 ΠΑΟΚ ΑΕΚ
10×3 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΟΤ   3×10 ΑΟΤ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
9×4 ΡΩΜΑΝΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑ   4×9 ΔΑΜΑΣΤΑ ΡΩΜΑΝΟΣ
8×5 ΟΦΑ ΓΟΡΤΥΣ   5×8 ΓΟΡΤΥΣ ΟΦΑ
7×6 ΠΑΝΟΜ ΜΙΝΩΙΚΗ   6×7 ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΑΝΟΜ
  13η Αγωνιστική     26η Αγωνιστική
  Α΄ΓΥΡΟΣ     Β΄ΓΥΡΟΣ
1×14 ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΛΜΥΡΟΣ   14×1 ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΡΙΤΩΝΙΑ
2×13 ΠΑΟΚ ΖΑΡΟΣ   13×2 ΖΑΡΟΣ ΠΑΟΚ
3×12 ΑΟΤ ΜΟΙΡΕΣ   12×3 ΜΟΙΡΕΣ ΑΟΤ
4×11 ΔΑΜΑΣΤΑ ΑΕΚ   11×4 ΑΕΚ ΔΑΜΑΣΤΑ
5×10 ΓΟΡΤΥΣ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ   10×5 ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΓΟΡΤΥΣ
6×9 ΜΙΝΩΙΚΗ ΡΩΜΑΝΟΣ   9×6 ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΙΝΩΙΚΗ
8×7 ΟΦΑ ΠΑΝΟΜ   7×8 ΠΑΝΟΜ ΟΦΑ

 

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)