Παρασκευή, 04 Δεκεμβρίου 2020

Οι διαιτητές του Σ/Κ στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΗ

Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου 2020 14:55 Γράφτηκε από τον

Τους διαιτητές για την αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου, όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

 

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 Πατεμτζής Γ., Δρακωνάκης Ε., Θέμελη Π.
2. ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 31/10/20 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ.
3. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Ι., Αξιώτης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
4. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00 Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Βισκαδούρος Α.
5. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00 Κρασαγάκης Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μουλακάκης Κ.
6. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00 Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 31/10/20 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
8. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 31/10/20 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)
9. ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 31/10/20 15:00 Κλαμπατσέας Χ., Σφακιανάκης Δ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
10. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΙΑΣ ΠΟΑ Κυριακή 01/11/20 12:00 Γαρεφαλάκης Κ., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Σ.
11. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 01/11/20 12:00 Σφακιανάκης Δ., Κοκολάκης Μ., Τζανάκη Μ.
12. ΜΟΧΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΧΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Σκριτζοβάλης Β., Ζουρμπάκης Α.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΑΥΚΟΣ ΕΓΟΗ Κυριακή 01/11/20 12:00 Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ., Κωνσταντάκη Μ.
14. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Αξιώτης Ε., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.
15. ΑΣΙΤΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 01/11/20 15:00 Μαυραντωνάκης Ν., Κέφης Δ., Σκρεπέτος Σ.
16. ΡΟΥΒΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 01/11/20 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Καρατζάς Γ., Βασιλάκης Α.
17. ΦΑΙΣΤΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 01/11/20 15:00 Ξυπάκης Γ., Φανουράκη Μ., Ρεμεδιάκης Γ.
18. ΟΦΑΜ - ΑΣΗΜΙ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 01/11/20 15:00 Δρακωνάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Περτσελάκης Γ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΠΟΑ Σάββατο 31/10/20 15:00 Κρασαγάκης Χ., Μπαλίδης Α.
20. ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 31/10/20 18:00 Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Τζατζαράκης Δ.
21. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 01/11/20 18:00 Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.
22. ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 01/11/20 18:30 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Μουλακάκης Κ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 01/11/20 12:00
24. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 01/11/20 12:00
25. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 01/11/20 12:00
26. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΖΑΡΟΣ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Κυριακή 01/11/20 15:00


Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 31/10/20 15:00 Μουλακάκης Κ., Ζιούτος Κ., Ξυπάκης Γ.
28. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΙΝΙ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 Παπαδάκης Φ., Δρακάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.
29. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 Σκρεπέτος Σ., Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Κ.
30. ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 01/11/20 11:30 Κέφης Δ., Μαυραντωνάκης Ν., Σκρεπέτος Σ.
31. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 01/11/20 12:00 Κανταρτζόγλου Δ., Κλαμπατσέας Χ., Πετούσης Ι.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Search

Prisma Sport