Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου 2020

Οι «σφυρίχτρες» στους αγώνες του τοπικού

Παρασκευή, 16 Οκτωβρίου 2020 14:15 Γράφτηκε από τον

Τις διαιτησίες των αγώνων των τοπικών πρωταθλημάτων το Σ/Κ όρισε η Ε.Δ της ΕΠΣΗ.

Αυτοί είναι οι εξής:

 Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ


(2η αγωνιστική)

1. ΜΟΙΡΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΜΟΙΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Κλαμπατσέας Χ., Κυριακόπουλος Κ.

2. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Ζαφείρης Α.

3. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε.

4. Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00 Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.

5. ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00 Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Σταυράκης Γ.

6. ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΑΛΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Χριστουλάκης Ε.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος


(2η αγωνιστική)

7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΟΑ Σάββατο 17/10/20 16:00 Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)

8. ΛΙΝΤΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 17/10/20 16:00 Χαραλαμπάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Δ.

9. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 Δρακωνάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Βασιλάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)

10. ΜΟΧΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:30 Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.

11. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 11:00 Γαρεφαλάκης Κ., Βασάκης Γ. Ε., Σταυράκης Γ.

12. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΙΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 12:00 Μπαλίδης Α., Αναστασιάδης Δ., Κωνσταντάκη Μ.


Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

13. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:45 Δασκαλάκης Α., Θέμελη Π., Καζόγλου Χ. 

14. ΟΦΑΜ - ΡΑΥΚΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 18/10/20 15:30 Μαυραντωνάκης Ν., Ξυπάκης Γ., Σκρεπέτος Σ.

15. ΑΣΗΜΙ - ΤΥΛΙΣΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00 Σφακιανάκης Δ., Μασέλη Φ., Κέφης Δ.

16. ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 Μαυραντωνάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Σ.

17. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΓΟΗ Κυριακή 18/10/20 16:00 Βισκαδούρος Μ., Νικολακάκης Β., Καρατζάς Γ.

18. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.Η ΑΝΩΓΕΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 Ζιούτος Κ., Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος


(1η αγωνιστική)

19. ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΓΟΗ Σάββατο 17/10/20 16:00 Δασκαλάκης Ι., Μπεκιράκης Ι., Κοκολάκης Μ. 

20. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΟΑ Σάββατο 17/10/20 19:00 Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ., Μουλακάκης Κ. 

21. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 18/10/20 18:30 Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ν., Ζουρμπάκης Α. 

22. ΓΑΡΙΠΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 19:00 Κυριακόπουλος Κ., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.


Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος


(1η αγωνιστική)

23. ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΥΛΙΣΟΥ Κυριακή 18/10/20 12:00 Κατσογιάννης Η., Ζιούτος Κ., Περτσελάκης Γ.

24. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 18/10/20 12:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τζανάκη Μ., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.

25. ΔΑΦΝΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 18/10/20 12:00 Κλαμπατσέας Χ., Μαυραντωνάκης Ι., Ψαλιδάκης Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)

26. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΖΑΡΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.


Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ


(1η αγωνιστική)

27. ΡΟΔΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 Ζιούτος Κ., Κωνσταντάκη Μ., Κέφης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)

28. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 Ρεμιδιανάκης Δ., Τζανάκη Μ., Δερμιτζάκης Ν.

29. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΙΝΙ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 17/10/20 16:30 Καρατζάς Γ., Μασέλη Φ., Σκρεπέτος Σ.

30. ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 18/10/20 12:00 Δρακωνάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Τζατζαράκης Δ.

31. ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΟΡΑΚΑΣ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 Σαρόγλου Ε., Μπεκιράκης Ι., Μουλακάκης Κ.

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Search

Prisma Sport