Δευτέρα, 01 Ιουνίου 2020

Αυτοί «σφυρίζουν» τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΗ

Παρασκευή, 06 Μαρτίου 2020 13:32 Γράφτηκε από τον

Ορίστηκαν πριν από λίγα λεπτά από την Επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 7 και 8/3.

Πιο αναλυτικά:

Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Σκοράρουμε για το Χαμόγελο του Παιδιού"
(25η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 Παπαδάκης Φ., Μαυρουδής Δ., Συναδινάκης Κ.  
2. ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 08/03/20 15:30 Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Δρακουλάκης Κ.  
3. ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.  
4. Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ.  
5. Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ Κυριακή 08/03/20 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Μαυραντωνάκης Α., Γαρεφαλάκης Ε.  
6. ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Σιγανού Γ.  
7. ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΖΑΡΟΣ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 Μαυραντωνάκης Ν., Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η.  
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ "Δικαίωμα Στη Ζωή"
(23η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 Κώστας Κ., Μαυρουδής Δ., Μασέλη Φ.  
9. ΑΣΗΜΙ - ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣΗΜΙΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 Τζάμος Δ., Σίσκος Τ., Βασιλάκης Α.  
10. ΛΙΝΤΟ - Ε.Γ.Ο.Η ΛΙΝΤΟ Σάββατο 07/03/20 18:00 Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ., Κέφης Δ.  
11. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 08/03/20 15:30 Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χριστουλάκης Ε., Κωνσταντάκη (ΜΑΘ) Μ.  
12. ΑΣΙΤΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣΙΤΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30 Δρακωνάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μουλακάκης Κ.  
13. ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΒΟΝΗ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 15:30 Περτσελάκης Γ., Σαρόγλου Ε., Καζόγλου Χ.  
14. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30 Ρεμιδιανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Μπαλίδης Α.  
15. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΙΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 08/03/20 15:30 Ζαφείρης Α., Ζιουτος Κ., Θέμελη Π.  
16. ΡΟΥΒΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΔΑΦΝΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30 Ξυπάκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Τουρλουκάκη Χ.  
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 Σταυράκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τσοπουρίδης Α.  
18. ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 07/03/20 15:30 Συναδινάκης Κ., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.  
19. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΛΙΑΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 Ζαφείρης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Μισάι Δ.  
20. ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΠΟΑ Σάββατο 07/03/20 15:30 Ζιουτος Κ., Ξυπάκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ.  
21. ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ Σάββατο 07/03/20 15:30 Μπαλίδης Α., Φανουράκη Μ., Ζουρμπάκης Α.  
22. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΟΧΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 Χαραλαμπάκης Ε., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Σ.  
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23. ΔΑΦΝΕΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΔΑΦΝΩΝ Σάββατο 07/03/20 15:30 Κρασαγάκης Χ., Δρακωνάκης Ε., Παπαδάκης Φ.  
24. ΤΥΛΙΣΟΣ - ΟΦΑΜ ΤΥΛΙΣΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κλαμπατσέας Χ.  
25. Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΛΙΑΝΗΣ Σάββατο 07/03/20 15:30 Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Αξιώτης Ε.  
26. Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΡΑΥΚΟΣ ΛΙΝΤΟ Σάββατο 07/03/20 15:30 Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ., Μπιτζιλη Μ.  
27. ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Σάββατο 07/03/20 15:30 Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Περτσελάκης Γ.  
28. ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 07/03/20 15:30 Χριστουλάκης Ε., Μουλακάκης Κ., Σκρεπέτος Σ.  
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΡΟΔΙΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 07/03/20 15:30 Κατσογιάννης Η., Αναστασιάδης Δ., Δρακάκης Α.  
30. ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΛΙΝΤΟ Κυριακή 08/03/20 12:00 Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Σ., Τζανάκη Μ.  
31. ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/20 12:00 Σαρόγλου Ε., Περτσελάκης Γ., Καζόγλου Χ.  
32. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 08/03/20 12:00 Καρατζάς Γ., Αναστασιάδης Δ., Αγαλιώτης Α.  
33. ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 08/03/20 15:30 Σίσκος Τ., Ρεμεδιάκης Γ., Μαζοκοπάκης (ΜΑΘ) Ζ.  
 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)